University of Oxford
Historia globalna i imperialna MSt
University of Oxford - University of Oxford

.

Studia magisterskie z historii globalnej i imperialnej oferują dziewięciomiesięczne wprowadzenie do badań absolwentów. Jest otwarty dla wszystkich studentów, którzy chcą zgłębić historię Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Azji Wschodniej, Australazji lub obu Ameryk (z wyłączeniem USA) w perspektywie globalnej.

Historia globalna i imperialna w tym kontekście oznacza transoceaniczne i transkontynentalne połączenia, porównania i wymiany między kulturami, politykami i społeczeństwami. Bada również szerokie wzorce i systemy w historii, czy to religijne, polityczne, gospodarcze, kulturowe czy ekologiczne.

Innymi słowy, historia globalna to historia o zasięgu globalnym (często obejmująca wymiar europejski), która kładzie nacisk na perspektywy porównawcze. Nie oczekuje się od ciebie opanowania historii wielu regionów, ale wykorzystania globalnego podejścia do rzucenia światła na własny obszar badawczy.

Szkolenie badawcze łączy się z szerokim podejściem koncepcyjnym, które zachęca studentów do uczenia się z najnowszych historiografii różnych okresów i obszarów oraz z ukierunkowanymi badaniami okresów lub tematów. Wszyscy studenci będą zachęcani do udziału w wielu zaawansowanych seminariach badawczych prowadzonych przez wydział.

Studia magisterskie z historii globalnej i imperialnej można podjąć jako samodzielny stopień naukowy lub jako pierwszy krok w kierunku doktoratu. Jeśli chcesz ubiegać się o tytuł doktora, będziesz zachęcany do opracowania propozycji doktorskiej w porozumieniu ze swoim przełożonym w ciągu pierwszych kilku miesięcy kursu, dzięki czemu będziesz dobrze przygotowany do złożenia wniosku doktorskiego.

Struktura kursu

Kurs składa się z obowiązkowego kursu podstawowego, opcjonalnego kursu tematycznego i projektu badawczego:

• Kurs podstawowy: Concepts and Themes in Global and Imperial History (Koncepcje i tematy w historii globalnej i imperialnej), nauczany na cotygodniowych zajęciach w okresie świątecznym.
  • Opcjonalny kurs przedmiotowy: Nauczany na cotygodniowych zajęciach w semestrze Hilary
  • Projekt badawczy: Będziesz pracować nad swoim oryginalnym projektem badawczym przez cały czas trwania kursu, pod kierunkiem swojego przełożonego, i oczekuje się, że poświęcisz wakacje wielkanocne i okres Trójcy Świętej na badania archiwalne i pisanie.

Więcej informacji na temat kursów podstawowych i fakultatywnych można znaleźć na stronie kursu na stronie internetowej wydziału (zobacz sekcję Dalsze informacje i zapytania, aby uzyskać więcej szczegółów). Pamiętaj, że nie każdy wymieniony przedmiot fakultatywny może być oferowany każdego roku, w zależności częściowo od poziomu popytu wśród studentów.

• (no subscore less than 6.0)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Global and Imperial History, MSt. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

.

Rankingi University of Oxford w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 39 rankingi uniwersytetów University of Oxford

O University of Oxford

University of Oxford jest prestiżowym uniwersytetem badawczym zlokalizowanym w Oxfordzie, w Anglii, i jest najstarszym anglojęzycznym uniwersytetem na świecie. Składa się z 39 częściowo autonomicznych kolegiów składowych, sześciu prywatnych sal oraz wielu wydziałów akademickich, które podzielone są na cztery działy: Humanities, Mathematical, Physical & Life Sciences, Medical Sciences oraz Social Sciences.

Lista 389 kursów licencjackich i magisterskich University of Oxford - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Oxford

• Official Guide for an Oxford Applicant: Undergraduate (1/3) – What Oxford is Like
  • Our student stories – finding a place
  • Aula Education: Anders' advice for Economics & Management students
  • I am African, and Oxford was for me: Oxford MBA
  • The Master of Public Policy at Oxford (MPP)
  • How has Oxford changed you?

University of Oxford

(University of Dundee)
95% 0% 0% £20900 165 Dundee Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Historia MA (Hons)