University of Oxford
Edukacja (projektowanie i metodologia badań) MSc
University of Oxford - University of Oxford

.

MSc Education (Research Design and Methodology) wprowadzi Cię w zakres narzędzi i koncepcji, które są niezbędne w badaniach edukacyjnych. Kurs ma na celu dostarczenie Ci wiedzy i umiejętności do podjęcia własnych badań i oceny badań innych osób.

Kurs obejmuje szereg ilościowych i jakościowych metod gromadzenia i analizy danych oraz wprowadza Cię w wyzwania związane z prowadzeniem badań społecznych w dziedzinie edukacji.

Studenci zazwyczaj ukończą sześć modułów nauczania:

Pięć podstawowych modułów:

• Podstawy badań edukacyjnych 1: Koncepcje i projektowanie
  • Podstawy badań edukacyjnych 2: Strategie i metody
  • Filozofia badań edukacyjnych
  • Wprowadzenie do badań ilościowych
  • Jeden z następujących modułów:
  • Intermediate Quantitative Research
  • Perspektywy i debaty w badaniach jakościowych

Jeden moduł do wyboru:

Zazwyczaj będzie to Intermediate Quantitative Research lub Perspectives and Debates in Qualitative Research, ale może obejmować alternatywny moduł.

Poniższa lista zawiera wskazanie alternatywnych modułów obieralnych, które są zazwyczaj dostępne (pamiętaj, że nie jest to gwarancja dostępności konkretnego modułu obieralnego w danym roku):

• Podstawowe zasady oceny dziecka
  • Krytyczne innowacje cyfrowe
  • Edukacja, Internet i społeczeństwo
  • Globalne szkolnictwo wyższe
  • Badania z Południem: Dekolonizacja praktyk komunikacyjnych w badaniach edukacyjnych
  • Wdrażanie praw dziecka

Metody nauczania obejmują wykłady, pracę w małych grupach, prezentacje studentów, seminaria, warsztaty, indywidualny nadzór nad rozprawą doktorską oraz indywidualne projekty badawcze. Będziesz uczestniczyć w zajęciach dotyczących projektowania badań oraz ilościowych i jakościowych technik gromadzenia i analizy danych wykorzystywanych do uzyskania wyników badań. Sesje nadzoru będą wspierać Cię w identyfikowaniu pytań badawczych w kierunku badań dysertacyjnych, wybieraniu obszarów do przeglądu literatury, przeprowadzaniu prac terenowych i przeglądaniu projektów rozprawy. Pracownicy biblioteki wydziału zapewnią Ci sesje ICT dotyczące umiejętności dostępu do literatury (w tym wyszukiwania elektronicznego).

Wszyscy studenci tego kursu mogą wziąć udział w opcjonalnym "stażu", w ramach którego przez krótki czas pracują z zespołem akademickim / badawczym nad trwającym projektem badawczym. W tym czasie zdobywają doświadczenie, pracując nad różnorodnymi działaniami, które stanowią codzienną część prowadzenia badań edukacyjnych.

Program studiów magisterskich jest oferowany zarówno w pełnym wymiarze godzin (jeden rok), jak i w niepełnym wymiarze godzin (dwa lata) (uwaga: potencjalni studenci muszą ubiegać się o przyjęcie na kurs w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin). Stopień i oczekiwania dla obu trybów studiów są równie rygorystyczne: studenci studiów niestacjonarnych uczęszczają na zajęcia ze studentami studiów stacjonarnych, ale są one rozłożone na dwa lata, aby zrównoważyć pracę i okoliczności osobiste. Studenci studiów niestacjonarnych uczęszczają na zajęcia jeden dzień w tygodniu w czasie semestru i są zachęcani do spędzania co najmniej jednego dodatkowego dnia w tygodniu pracując w bibliotekach Oksfordu i uczestnicząc w odpowiednich seminariach badawczych i wydarzeniach badawczych lub biorąc udział w kursach nieocenianych.

• (no subscore less than 6.0)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Education (Research Design and Methodology), MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

.

Rankingi University of Oxford w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 39 rankingi uniwersytetów University of Oxford

O University of Oxford

University of Oxford jest prestiżowym uniwersytetem badawczym zlokalizowanym w Oxfordzie, w Anglii, i jest najstarszym anglojęzycznym uniwersytetem na świecie. Składa się z 39 częściowo autonomicznych kolegiów składowych, sześciu prywatnych sal oraz wielu wydziałów akademickich, które podzielone są na cztery działy: Humanities, Mathematical, Physical & Life Sciences, Medical Sciences oraz Social Sciences.

Lista 389 kursów licencjackich i magisterskich University of Oxford - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Oxford

• Official Guide for an Oxford Applicant: Undergraduate (1/3) – What Oxford is Like
  • Our student stories – finding a place
  • Aula Education: Anders' advice for Economics & Management students
  • I am African, and Oxford was for me: Oxford MBA
  • The Master of Public Policy at Oxford (MPP)
  • How has Oxford changed you?

University of Oxford

Uczenie się w społecznościach MA (Hons)
- - - £26500 - Edynburg Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Edukacja MA (Hons)