University of Oxford
Licencjat z prawa cywilnego BCL
University of Oxford - University of Oxford

.

Bachelor of Civil Law (BCL) to światowej sławy studia magisterskie z zakresu prawa, przeznaczone dla wybitnych studentów prawa wywodzących się ze środowisk common law. Standard akademicki jest znacznie wyższy niż ten wymagany na pierwszym stopniu studiów prawniczych i przyjmowane są tylko osoby z wybitnymi pierwszymi stopniami prawniczymi.

Program składa się z około czterdziestu pełnych opcji (w tym opcji dysertacji) i ośmiu do dziesięciu pół-opcji. Listę opcji można znaleźć na stronie kursu na stronie Wydziału Prawa.

Studenci muszą wybrać cztery pełne opcje, trzy pełne opcje i dwie pół-opcje lub dwie pełne opcje i cztery pół-opcje. Wszystkie opcje są nauczane przez połączenie seminariów i tutoriali (niektóre oferują również wykłady), z wyjątkiem rozprawy doktorskiej, która obejmuje indywidualne sesje z przydzielonym przełożonym.

Seminaria są zwykle prowadzone przez starszego członka kadry akademickiej, ale mają zazwyczaj charakter interaktywny i oczekuje się, że będziesz uczestniczyć w dyskusjach wynikających z omawianego materiału. Samouczki obejmują intensywną dyskusję między wykładowcą a małą grupą studentów, zwykle od dwóch do czterech, zapewniając możliwość zaprezentowania swoich pomysłów i omówienia swojej pracy z wiodącymi pracownikami akademickimi. Zazwyczaj seminaria wprowadzą cię w konkretny obszar studiów i zapoznają z ogólnymi koncepcjami i pomysłami, które następnie zostaną zbadane bardziej dogłębnie podczas tutoriali. W przypadku większości tutoriali będziesz musiał napisać esej, który zazwyczaj zostanie oceniony i zwrócony na następnym tutorialu.

Poza seminariami i tutorialami oczekuje się, że będziesz dużo czytać, aby zdobyć wiedzę niezbędną do zaangażowania się w materiał kursu na odpowiednim poziomie. Równowaga między nauczaniem a samodzielną nauką będzie się różnić w zależności od opcji, ale jako przybliżona wskazówka, student może oczekiwać stosunku czterech godzin samodzielnej nauki do każdej godziny nauczania.

• (no subscore less than 6.0)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Bachelor of Civil Law, BCL. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

.

Rankingi University of Oxford w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 39 rankingi uniwersytetów University of Oxford

O University of Oxford

University of Oxford jest prestiżowym uniwersytetem badawczym zlokalizowanym w Oxfordzie, w Anglii, i jest najstarszym anglojęzycznym uniwersytetem na świecie. Składa się z 39 częściowo autonomicznych kolegiów składowych, sześciu prywatnych sal oraz wielu wydziałów akademickich, które podzielone są na cztery działy: Humanities, Mathematical, Physical & Life Sciences, Medical Sciences oraz Social Sciences.

Lista 389 kursów licencjackich i magisterskich University of Oxford - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Oxford

• Official Guide for an Oxford Applicant: Undergraduate (1/3) – What Oxford is Like
  • Our student stories – finding a place
  • Aula Education: Anders' advice for Economics & Management students
  • I am African, and Oxford was for me: Oxford MBA
  • The Master of Public Policy at Oxford (MPP)
  • How has Oxford changed you?

University of Oxford

Prawo i praktyka LLB (Hons)
(University of Huddersfield)
- - - £16500 - Huddersfield Oncampus W pełnym wymiarze godzin