University of Liverpool
Fizyka teoretyczna z rocznym pobytem za granicą MPhys (Hons)
University of Liverpool - University of Liverpool

Theoretical Physics with a Year Abroad MPhys (Hons) Poniżej znajdują się opinie 25 absolwentów o poszczególnych kursach na University of Liverpool w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Księgowość w UK.

Wynagrodzenie absolwentów Księgowość

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Księgowość na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £22500 - £28000 £19500 - £27000 £23500 - £45000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Księgowość (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £20982 - £28114 £18679 - £30387 £21981 - £39292

Ten program obejmuje rok za granicą. Rok za granicą pozwoli Ci studiować na jednym z naszych uniwersytetów partnerskich na całym świecie, po połączeniu modułów związanych z kulturą i dyscypliną.

Stopnie naukowe z fizyki i matematyki są wysoko cenione, a nasi absolwenci mają doskonałe możliwości kariery w badaniach przemysłowych i rozwoju, informatyce, biznesie, finansach i nauczaniu.

Oferujemy trzyletnie studia licencjackie i dwa czteroletnie studia magisterskie, MMath lub MPhys, łączące te dwie ściśle powiązane dyscypliny. Programy te zapewniają silne wykształcenie matematyczne, a techniki matematyczne pomogą Ci radzić sobie z nowymi pomysłami, które często wydają się sprzeczne z intuicją, takimi jak teoria strun, czarne dziury, nadprzewodniki i teoria chaosu.

Ten program jest akredytowany w celu spełnienia wymagań edukacyjnych oznaczenia Chartered Mathematician przyznawanego przez Institute of Mathematics and its Applications.

Program ten jest również akredytowany przez Institute of Physics (IOP) w celu pełnego spełnienia wymagań edukacyjnych dla Chartered Physicist.

Akredytowany przez Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Akredytowany przez Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB).

Akredytowany przez Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych poprzez Accredited degree accelerated route.

Akredytowany przez Institute of Chartered Accountants Scotland (ICAS) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Akredytowana przez Institute of Chartered Accountants in England and Wales (ICAEW) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Akredytowana przez EFMD Quality Improvement System.

Akredytowana przez Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Theoretical Physics with a Year Abroad MPhys (Hons) w University of Liverpool

75% Zawody administracyjne
5% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji
5% Zawody podstawowe

Oceny i czas na naukę

Rozkład ocen

Studenci tego kursu otrzymali następujące oceny

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Theoretical Physics with a Year Abroad, MPhys (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi University of Liverpool w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Liverpool w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki przyrodnicze

[Opublikowany 09 września, 2023]
    Globalny ranking przedmiotów akademickich GRAS - ShanghaiRanking
    [Opublikowany 19 lipca, 2022]

[Opublikowany 11 lipca, 2023]

Zobacz wszystkie 31 rankingi uniwersytetów University of Liverpool

O University of Liverpool

University of Liverpool jest finansowaną przez rząd uczelnią znajdującą się w mieście Liverpool w Anglii. Jest on jednym z uniwersytetów, które założyły Russell Group, Grupę N8, która jest partnerstwem ośmiu najbardziej intensywnie badających uniwersytetów w północnej Anglii. Większość działań uniwersytetu odbywa się w jednym miejskim kampusie, zaledwie pięć minut spacerem od centrum Liverpoolu.

Lista 627 kursów licencjackich i magisterskich University of Liverpool - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Liverpool

• 'Day in the life' at the University of Liverpool
  • Realise your potential | University of Liverpool Master's Student Stories
  • Find your future at the University of Liverpool
  • Student Experience | University of Liverpool
  • Welcoming you to campus
  • Why choose Liverpool to study Medicine?

Fizyka teoretyczna MPhys
(Queen's University of Belfast)
- - - £20800 - Belfast Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Fizyka teoretyczna MPhys