University of Liverpool
Geologia z geografią fizyczną MESci
University of Liverpool - University of Liverpool

System powierzchni Ziemi jest dynamiczny i zróżnicowany, a zmiany w nim zachodzą pod wpływem wzajemnego oddziaływania procesów fizycznych, chemicznych, geologicznych i biologicznych w szerokim zakresie środowisk. Czerpiąc z uzupełniającej się wiedzy pracowników z dziedziny geologii i geografii fizycznej, ten zintegrowany program studiów zapewnia wyraźne spojrzenie na procesy kontrolne, które łączą ewolucję krajobrazu ze zmianami środowiskowymi i wydarzeniami naturalnymi, które wpływają na działalność człowieka. Zajęcia terenowe w drugim i trzecim roku w Liverpoolu są zaprojektowane specjalnie dla tego programu studiów integrującego geologię i geomorfologię. Studenci mają opiekunów akademickich z obu dyscyplin na pierwszym i drugim roku. Pierwsze dwa lata FF68 (MESci) są dzielone z programem BSc. Ostatnie dwa lata zapewniają szerszy wybór nauczanych modułów oraz wszechstronny program zajęć w terenie. Dodatkowo masz możliwość zaprojektowania i podjęcia dużego indywidualnego projektu badawczego, który dostarczy ci umiejętności w zakresie analizy, syntezy, rozwiązywania problemów i raportowania. Unikalny zakres umiejętności, które studenci MESci Geology and Physical Geography rozwijają, czyni ich atrakcyjnymi dla pracodawców w przemyśle geotechnicznym i eksploracji zasobów, a także w sektorach monitorowania środowiska, geodezji i planowania. Ten stopień jest akredytowany przez Geological Society of London, spełniając wymagania Fellowship i Chartered Geologist status.

Ten program jest dostępny z Rokiem w Chinach. Rok w Chinach daje studentom studiów licencjackich możliwość spędzenia jednego roku w naszej spółce joint venture, Xi'an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU), podążając za zajęciami na studiach licencjackich w XJTLU. XJTLU jest w pełni anglojęzycznym uniwersytetem znajdującym się w Suzhou. Jeśli chcesz studiować ten program z Rokiem w Chinach, proszę wpisz kod opcji YC w sekcji Further Choices w swoim formularzu aplikacyjnym UCAS.

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Dyplom Access to HE

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

plus oceny CC na poziomie A, w tym 1 z języka francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego lub hiszpańskiego.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Geology with Physical Geography, MESci. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi University of Liverpool w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 31 rankingi uniwersytetów University of Liverpool

O University of Liverpool

University of Liverpool jest finansowaną przez rząd uczelnią znajdującą się w mieście Liverpool w Anglii. Jest on jednym z uniwersytetów, które założyły Russell Group, Grupę N8, która jest partnerstwem ośmiu najbardziej intensywnie badających uniwersytetów w północnej Anglii. Większość działań uniwersytetu odbywa się w jednym miejskim kampusie, zaledwie pięć minut spacerem od centrum Liverpoolu.

Lista 627 kursów licencjackich i magisterskich University of Liverpool - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Liverpool

• 'Day in the life' at the University of Liverpool
  • Realise your potential | University of Liverpool Master's Student Stories
  • Find your future at the University of Liverpool
  • Student Experience | University of Liverpool
  • Welcoming you to campus
  • Why choose Liverpool to study Medicine?

Geologia z geografią Msci (Hons)
(University of East Anglia)
80% 5% 5% £26100 129 Norwich Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Geologia MSc