University of Leeds
Chemia leków z nauką za granicą MChem (Hons)
University of Leeds - University of Leeds

Bez chemików zajmujących się medycyną życie, jakie znamy, byłoby niemożliwe. Nowoczesne leki dają nam ulgę w bólu, leczą infekcje bakteryjne, zwalczają wirusy i raka. Bez arsenału leków, które mają do dyspozycji, lekarze nie byliby w stanie wyleczyć wielu powszechnych chorób.

To właśnie zdolność chemików medycznych do wywierania pozytywnego wpływu na zdrowie i dobre samopoczucie milionów ludzi na całym świecie motywuje wielu naszych studentów na naszym kursie Medicinal Chemistry Integrated Masters.

Struktura kursu dzieli moduły z naszym kursem chemii, ale skupisz się bardziej na organicznych elementach chemii z rozszerzonym poziomem nauczania na temat syntezy leków, farmakologii i tego, jak leki działają w systemach biologicznych.

Trzeci rok studiów spędzisz za granicą na jednym z naszych uniwersytetów partnerskich. Spędzenie czasu na studiach za granicą może być satysfakcjonującym i zmieniającym życie doświadczeniem, dającym Ci wyjątkową okazję do zwiedzania świata, odkrywania różnych kultur i zwiększania Twoich perspektyw zawodowych.

Course highlights

• Nasze kursy są kształtowane przez nasze wiodące na świecie badania w takich dziedzinach jak synteza chemiczna, chemia medyczna, rozpoznawanie molekularne, enzymologia, metody biofizyczne i analityczne oraz nanonauka.

• Masz wiele możliwości pracy z naszymi nauczycielami akademickimi i zaangażowania się w badania naukowe prowadzone w Szkole.

• Podczas pracy nad projektem będziesz miał dostęp do specjalistycznych urządzeń i laboratoriów.

• Nasze moduły teoretyczne są wspierane przez obszerne sesje praktyczne w laboratorium, pozwalające na wykonywanie eksperymentów, które wzmacniają materiał nauczany na wykładach.

• Małe grupy tutorskie są wykorzystywane do wspierania nauczania, więc otrzymujesz regularną informację zwrotną od kadry akademickiej, która pomaga ci rozwiązać wszelkie problemy, jakie możesz mieć z danym tematem.

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Angielski B, matematyka A

• Graduate Degrees taught
    • no components less than 6.0
    • Graduate Degrees research
    • no components less than 5.5
    • No components less than 5.5
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Medicinal Chemistry with Study Abroad, MChem (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi University of Leeds w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 34 rankingi uniwersytetów University of Leeds

O University of Leeds

Uniwersytet w Leeds jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym z siedzibą w Leeds, West Yorkshire, Anglia. Główny kampus znajduje się około jednej mili na północ od centrum Leeds, a także w pobliżu popularnych dzielnic studenckich Hyde Park, Woodhouse i Headingley.

Lista 368 kursów licencjackich i magisterskich University of Leeds - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Leeds

• Being a Postgraduate International Student at the University of Leeds
  • Biology | Undergraduate Degrees at University of Leeds