University of Leeds
Nauki biologiczne (biotechnologia z przedsiębiorczością) MBiol (Hons)
University of Leeds - University of Leeds

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 15 o kursach Biological Sciences (Biotechnology with Enterprise) MBiol (Hons) i innych kursach rozwój osobisty na University of Leeds dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na rozwój osobisty.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów studia łączone i ogólne

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów rozwój osobisty na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £21000 - £30000 £21500 - £28000 £24000 - £36000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii studia łączone i ogólne (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £23098 - £30268 £15056 - £28011 £18435 - £32739

Przenieś swoje pomysły naukowe z laboratorium na rynek dzięki innowacyjnemu kursowi biotechnologii i przedsiębiorczości. Nie jest wymagana wcześniejsza wiedza z zakresu biznesu lub przedsiębiorczości, ponieważ studiujesz biotechnologię wraz z przedsiębiorczością, w pełni wspieraną przez naszą wyjątkową Szkołę Biznesu.

Rozwiniesz dogłębną wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie stosowanych komórkowych i molekularnych nauk przyrodniczych, a także umiejętności biznesowe niezbędne do urzeczywistnienia swoich pomysłów.

Dzięki temu ekscytującemu kierunkowi studiów będziesz przygotowany do stawienia czoła globalnym wyzwaniom, takim jak bezpieczeństwo żywnościowe, projektowanie biopaliw i opracowywanie nowych leków, mając praktyczny wpływ na świat.

Te zintegrowane studia magisterskie (MBiol) dają Ci dodatkowy rok specjalistycznego szkolenia, aby studiować zaawansowane tematy badawcze i podjąć własny rozszerzony projekt badawczy. Możesz również zdecydować się na złożenie wniosku o nasze 3-letnie BSc i przeniesienie do MBiol do końca drugiego roku, z zastrzeżeniem odpowiednich wyników w nauce.

Najważniejsze elementy kursu:

• Cotygodniowe zajęcia praktyczne z możliwością doświadczenia pracy w laboratorium badawczym w ostatnim roku studiów.
  • Społeczność studencka oferuje możliwości nawiązywania kontaktów z przedsiębiorcami.
  • Załóż własną firmę przy wsparciu Spark.
  • Zdobądź dalsze praktyczne doświadczenie, zwiększając swoje szanse na zatrudnienie dzięki naszemu programowi Year in Industry.
  • Uniwersytet w Leeds otrzymał akredytację Small Business Charter za doskonałość w nauczaniu przedsiębiorczości.
  • Rozwijaj swoje umiejętności i zwiększaj szanse na zatrudnienie dzięki naszemu nauczaniu opartemu na umiejętnościach.
  • Szerokie wsparcie w zakresie dobrego samopoczucia i zdolności do zatrudnienia ze strony dedykowanych zespołów wydziałowych.
  • Wyjątkowe szanse na zatrudnienie absolwentów wśród najlepszych pracodawców, zarówno w ramach badań naukowych, jak i poza nimi.

Akredytowany przez Royal Society of Biology w celu częściowego spełnienia akademickich i doświadczalnych wymagań członkostwa i Chartered Biologist (CBiol).

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Biological Sciences (Biotechnology with Enterprise) MBiol (Hons) w University of Leeds

35% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
15% Zawody artystyczne, literackie i medialne
15% Zawody podstawowe
10% Specjaliści w dziedzinie nauczania
10% Zawody administracyjne
5% Zawody związane z obsługą klienta
0% Zawody artystyczne, literackie i medialne
0% Zawody związane ze sprzedażą
0% Specjaliści od mediów

Oceny i czas na naukę

UCAS Tariff of Accepted Students for Biotechnologia

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

• Graduate Degrees taught
    • no components less than 6.0
    • Graduate Degrees research
    • no components less than 5.5
    • No components less than 5.5
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Biological Sciences (Biotechnology with Enterprise), MBiol (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

• Rok 2

Rankingi University of Leeds w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 34 rankingi uniwersytetów University of Leeds

O University of Leeds

Uniwersytet w Leeds jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym z siedzibą w Leeds, West Yorkshire, Anglia. Główny kampus znajduje się około jednej mili na północ od centrum Leeds, a także w pobliżu popularnych dzielnic studenckich Hyde Park, Woodhouse i Headingley.

Lista 368 kursów licencjackich i magisterskich University of Leeds - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Leeds

• Being a Postgraduate International Student at the University of Leeds
  • Biology | Undergraduate Degrees at University of Leeds