University of Leeds
Zaawansowana praktyka kliniczna (staż) MSc
University of Leeds - University of Leeds

Ten program jest przeznaczony dla doświadczonych praktyków opieki zdrowotnej i społecznej, którzy obecnie pracują w roli zaawansowanego praktyka klinicznego lub którzy uzyskali rolę stażysty zaawansowanego praktyka klinicznego przed rozpoczęciem programu. Został zaprojektowany, aby wspierać Twój rozwój w ramach czterech filarów zaawansowanej praktyki.

• Praktyka kliniczna
  • Przywództwo i zarządzanie
  • Edukacja
  • Badania

Zaawansowana praktyka kliniczna obejmuje umiejętność zarządzania opieką kliniczną we współpracy z osobami, rodzinami i opiekunami. Obejmuje analizę i syntezę złożonych problemów w różnych środowiskach, umożliwiając innowacyjne rozwiązania w celu zwiększenia doświadczenia ludzi i poprawy wyników. Będziesz musiał wykazać się podstawowymi umiejętnościami i kompetencjami klinicznymi w określonym obszarze.

Program ma na celu utrzymanie obciążenia oceną na możliwym do opanowania poziomie, przy jednoczesnym zapewnieniu, że jesteś odpowiednio przygotowany do tej roli. W związku z tym, o ile to możliwe, metody oceny będą wspierać codzienną praktykę i będą testować praktyczną wiedzę i umiejętności. Celem jest, aby ocena była przydatna w miejscu pracy, a także dostarczała dowodów, że osiągnąłeś efekty uczenia się dla modułu. W różnych modułach, które składają się na ten program, stosuje się szereg metod oceny. Różnorodność ocen każdego studenta będzie w dużej mierze zależeć od wybranych modułów opcjonalnych. Oprócz oceny modułu będziesz musiał ukończyć szereg podstawowych kompetencji klinicznych, a także określonych przez pracodawcę.

• Graduate Degrees taught
    • no components less than 6.0
    • Graduate Degrees research
    • no components less than 5.5
    • No components less than 5.5

Ten kurs nie jest otwarty dla zgłoszeń międzynarodowych.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Advanced Clinical Practice (Apprenticeship), MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

**Wnioskodawcy muszą

Być aktualnie zarejestrowanym w odpowiedniej organizacji zawodowej zajmującej się opieką zdrowotną / społeczną.

Posiadać stopień naukowy w dziedzinie związanej ze zdrowiem / opieką społeczną uzyskany w uznanej instytucji szkolnictwa wyższego. (Zwykle będzie to dyplom z wyróżnieniem na poziomie 2:1 lub wyższym. Rozważeni zostaną jednak odpowiedni kandydaci, którzy nie posiadają dyplomu z wyróżnieniem lub nie mają klasyfikacji 2: 1).

Pracować w roli zaawansowanego praktyka lub stażysty zaawansowanego praktyka klinicznego na początku i przez cały czas trwania programu.

Pozytywny wynik aplikacji i rozmowy kwalifikacyjnej.

Ponadto przed przystąpieniem do oceny końcowej uczniowie będą musieli wykazać, że osiągnęli poziom GCSE z języka angielskiego / literatury angielskiej i matematyki na poziomie 4 lub wyższym (lub na poziomie C lub wyższym, jeśli został przyznany zgodnie z poprzednim schematem oceniania GCSE), lub osiągnęli poziom 2 umiejętności funkcjonalnych z języka angielskiego i matematyki (lub inne uzgodnione odpowiedniki).

Dostępne są możliwości akredytacji wcześniejszej certyfikowanej nauki (APCL).

Rankingi University of Leeds w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 34 rankingi uniwersytetów University of Leeds

O University of Leeds

Uniwersytet w Leeds jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym z siedzibą w Leeds, West Yorkshire, Anglia. Główny kampus znajduje się około jednej mili na północ od centrum Leeds, a także w pobliżu popularnych dzielnic studenckich Hyde Park, Woodhouse i Headingley.

Lista 368 kursów licencjackich i magisterskich University of Leeds - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Leeds

• Being a Postgraduate International Student at the University of Leeds
  • Biology | Undergraduate Degrees at University of Leeds