University of Kent
Nauka o sporcie i ćwiczeniach (przez badania i pracę dyplomową) MSc
University of Kent - University of Kent

Ten program przygotowuje Cię do pracy w dziedzinie nauk o sporcie i daje możliwość zdobycia prawdziwego doświadczenia w pracy ze sportowcami. Absolwenci stają się doświadczonymi naukowcami sportowymi, zdolnymi do efektywnej pracy w środowisku akademickim lub profesjonalnym sporcie.

Ten stopień wymaga od ciebie podjęcia znaczącego, oryginalnego projektu badawczego pod nadzorem jednego lub więcej członków kadry akademickiej, którzy działają jako opiekunowie. Twój zespół nadzorczy zapewnia wskazówki zarówno w zakresie rozwoju projektu badawczego, jak i jego realizacji. Zazwyczaj spotykasz się ze swoimi przełożonymi częściej na początkowych etapach badań niż na etapach gromadzenia i analizy danych.

Istnieje szeroka gama szkoleń dostępnych dla studentów studiów magisterskich, w tym tradycyjne, dające się przenieść umiejętności i szkolenia specyficzne dla badań. Są one zapewniane przez pracowników Sport and Exercise Sciences lub przez kolegów z University's Graduate School.

Otrzymasz również wsparcie w postaci uczestnictwa w serii seminariów podyplomowych Szkoły, aby rozwinąć wiedzę i umiejętności badawcze związane z Twoją dziedziną badań.

Działalność badawcza w School of Sport and Exercise Sciences jest podzielona na dwa główne tematy:

Wytrzymałość

Terapia sportowa, aktywność fizyczna i zdrowie

W ramach tych dwóch tematów nasze badania obejmują obszary fizjologii, psychologii, żywienia, biomechaniki, osób starszych, populacji klinicznej, elitarnych sportowców i członków populacji ogólnej.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Sport and Exercise Science (by Research and Thesis), MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Pierwsza lub wyższa druga klasa z wyróżnieniem stopnia BSc w odpowiednim temacie.

Wszyscy kandydaci są rozpatrywani indywidualnie, a dodatkowe kwalifikacje i doświadczenie zawodowe będą również brane pod uwagę przy rozpatrywaniu zgłoszeń.

Rankingi University of Kent w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 26 rankingi uniwersytetów University of Kent

O University of Kent

University of Kent jest finansowanym z funduszy publicznych uniwersytetem badawczym znajdującym się w Kent w Anglii. Główny kampus uniwersytetu znajduje się na północ od Canterbury, podczas gdy inne kampusy znajdują się w Medway i Tonbridge w Kent. Dodatkowo, uniwersytet prowadzi ośrodki studiów podyplomowych w Brukseli, Atenach, Rzymie i Paryżu.

Lista 390 kursów licencjackich i magisterskich University of Kent - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Kent

• Student Life | University of Kent
  • Why Kent | International students | University of Kent