University of Kent
Polityka i stosunki międzynarodowe z badaniami ilościowymi BA (Hons)
University of Kent - University of Kent

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 170 o kursach Politics and International Relations with Quantitative Research BA (Hons) i innych kursach Socjologia na University of Kent dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Socjologia.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Socjologia

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Socjologia na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £21500 - £27000 £19000 - £29000 £22500 - £35000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Socjologia (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £20896 - £27999 £16966 - £27560 £20209 - £34141

Polityka jest wszędzie. Jest ekscytująca, ale także frustrująca, nieuporządkowana i złożona. To Twój czas, aby coś zmienić - przekształcić świat i swoją przyszłość w nim. Przynieś nam swoją determinację, a my damy Ci umiejętności i pewność siebie, aby dokonać zmiany.

Przegląd

Zrozum złożony świat polityki i stosunków międzynarodowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o zmiany klimatyczne, wzrost liczby despotycznych przywódców, politykę płci, czy niewłaściwe wykorzystanie sztucznej inteligencji i dużych zbiorów danych, zrozumiesz dzisiejsze problemy polityczne i zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci rozpocząć karierę, która może je rozwiązać.

Powody, dla których warto studiować politykę i stosunki międzynarodowe w Kent

- Twój kurs został zaprojektowany we współpracy z byłymi absolwentami i pracodawcami, aby przygotować Cię do świata pracy. - W miarę rozwoju zainteresowań możesz dodać rok za granicą, rok w przemyśle lub rok w dziennikarstwie, analizie danych, informatyce lub języku. - Ucz się, rozwijaj i współpracuj z naszymi wiodącymi na świecie ekspertami. - Znamy Cię.** Zgrana społeczność edukacyjna z fantastycznym wsparciem dla studentów, które pomoże Ci w pełni wykorzystać swój potencjał.

• Dołącz do wspierającej i przyjaznej społeczności w naszym kampusie Canterbury, w samym sercu historycznego miasta.

Czego się nauczysz

• Opuścisz Kent jako absolwent posiadający umiejętność czytania i liczenia, wyposażony w umiejętności, które pozwolą Ci zmienić świat na lepsze. Nasza absolwentka Grace Couch otrzymała niedawno nagrodę "Rising Star" w konkursie Municipal Journal Achievement Awards 2022 za swoją pracę jako Climate and Ecological Emergency Project Officer. - Zrozum nasz dzisiejszy świat i jego kluczowe wyzwania polityczne Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się na świecie, w regionie i na Uniwersytecie, czytając blog naszej szkoły.
  • Twórz przekonujące argumenty - studenci w naszym programie Model United Nations ćwiczą umiejętności dyplomatyczne i wystąpień publicznych, debatując nad kwestiami światowymi w ONZ. W tym roku stowarzyszenie KentMUN było gospodarzem własnej konferencji i uczestniczyło w konferencjach w Warwick, Londynie i Brighton.
  • Dowiedz się, w jaki sposób dane i dowody są wykorzystywane i nadużywane przez rządy, dziennikarzy, a nawet naukowców. - Prowadź niezależne badania i stań się twórcą wiedzy Specjalizuj się w swoich badaniach po ukończeniu studiów licencjackich, studiując podyplomowe studia badawcze.
  • Zdobądź zbywalne umiejętności absolwenta, których oczekują pracodawcy - rozwiązywanie problemów, praca zespołowa, komunikacja i analiza danych. Będziesz mieć również dostęp do Biura Karier i Zatrudnienia, aby uzyskać porady dotyczące poszukiwania pracy i rozmów kwalifikacyjnych.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Politics and International Relations with Quantitative Research BA (Hons) w University of Kent

17% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
11% Zawody wykwalifikowane
8% Inni specjaliści w dziedzinie edukacji
6% Zawody podstawowe
6% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
5% Specjaliści do spraw finansów
4% Zawody administracyjne
4% Zawody podstawowe
4% Specjaliści od mediów
4% Zawody sekretarskie i pokrewne

UCAS Tariff of Accepted Students for Socjologia

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Politics and International Relations with Quantitative Research, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

• Rok 2

Rankingi University of Kent w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Kent w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki społeczne i humanistyczne

Nauki społeczne

[Opublikowany 26 października, 2022]
    Nauki społeczne

[Opublikowany 11 lipca, 2023]

Zobacz wszystkie 24 rankingi uniwersytetów University of Kent

O University of Kent

University of Kent jest finansowanym z funduszy publicznych uniwersytetem badawczym znajdującym się w Kent w Anglii. Główny kampus uniwersytetu znajduje się na północ od Canterbury, podczas gdy inne kampusy znajdują się w Medway i Tonbridge w Kent. Dodatkowo, uniwersytet prowadzi ośrodki studiów podyplomowych w Brukseli, Atenach, Rzymie i Paryżu.

Lista 390 kursów licencjackich i magisterskich University of Kent - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Kent

• Student Life | University of Kent
  • Hear from an Indian Student | University of Kent