University of Kent
Architektura - ARB/RIBA część 2 - mgr inż. arch. MArch Studies
University of Kent - University of Kent

Architekci i projektanci naszego otoczenia są siłą napędową projektowania i rozwoju naszego środowiska zbudowanego. Niezależnie od tego, czy projektują nowe budynki, dają nowe życie istniejącym, rozwijają przestrzenie miejskie, krajobrazy czy współczesne wnętrza, architekci mają głęboki wpływ na całe nasze życie.

Nasz program architektoniczny MArch jest zatwierdzony przez Królewski Instytut Brytyjskich Architektów (RIBA). Nagroda jest również zalecana przez Radę Rejestracji Architektów (ARB) jako dająca zwolnienie z części 2 ich profesjonalnych egzaminów.

Absolwenci programu MArch mogą przystąpić do egzaminu ARB/RIBA Part 3 po zgromadzeniu minimum 24 miesięcy udokumentowanego doświadczenia zawodowego w biurze, z czego 12 miesięcy w Wielkiej Brytanii.

Jest to dwuletni (znany jako Etap 4 i Etap 5) profesjonalny program studiów licencjackich w pełnym wymiarze godzin, koncentrujący się na projektowaniu architektonicznym. Stanowi on drugą część tradycyjnego pięcioletniego kontinuum profesjonalnej edukacji licencjackiej w zakresie architektury w Wielkiej Brytanii. W przypadku absolwentów z wymaganymi zwolnieniami z egzaminów zawodowych prowadzi to do rejestracji w Wielkiej Brytanii jako "architekt".

Studiujesz moduły obejmujące projektowanie, technologię, szanse na zatrudnienie i kontekst kulturowy. Kładą one nacisk na twoje umiejętności projektowe, jednocześnie rozwijając twoje zrozumienie zrównoważonego rozwoju, krytycznego myślenia i praktyki zawodowej.

Nauczanie odbywa się w systemie jednostkowym i zazwyczaj obejmuje hipotetyczny projekt projektowy. Pracujesz z mieszanką studentów Stage 4 i 5 i uczysz się poprzez iteracyjny proces, ułatwiony przez seminaria, tutoriale i uczenie się peer-to-peer. Dodatkowe moduły wykładowe i seminaryjne obejmują technologię, kontekst kulturowy, dysertację i szanse na zatrudnienie.

Na drugim roku możesz odbyć staż zawodowy lub studiować za granicą przez jeden semestr. Poprzednie kierunki studiów obejmowały:

Virginia Tech (USA).

École Nationale Supérieure d'Architecture et de Paysage de Lille.

Ocena odbywa się za pomocą różnych metod, w tym portfolio rysunków, modeli i artefaktów, pisemnego studium przypadku, eseju, blogów refleksyjnych, prezentacji ustnej i rozprawy.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Architecture - ARB/RIBA Part 2 - MArch, MArch Studies. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Studenci krajowi/UE

Uniwersytet rozważy podania od studentów oferujących szeroki zakres kwalifikacji, typowe wymagania są wymienione poniżej, studenci oferujący alternatywne kwalifikacje powinni skontaktować się z Biurem Rekrutacji w celu uzyskania dalszych porad. Nie jest możliwe zaoferowanie miejsc wszystkim studentom, którzy spełniają te typowe wymagania.

Aby kwalifikować się do studiowania w programie MArch, musisz mieć tytuł licencjata w dziedzinie architektury, klasyfikację 2: 1 lub pierwszej klasy (lub równoważną GPA lub ocenę), z wykazaną siłą w portfolio projektowym. Transkrypcja wybranego kandydata powinna wskazywać ocenę lub ocenę z ostatniego roku projektowania lub końcowego projektu projektowego w zakresie 2.1 (60% lub więcej, lub równoważny GPA lub stopień).

Kandydaci będą również musieli posiadać co najmniej sześciomiesięczne doświadczenie w praktyce architektonicznej.

Tradycyjnie studenci rozpoczynający studia magisterskie z pierwszym stopniem, który daje zwolnienie z części 1 ARB / RIBA, kończą studia z tytułem magistra (ze zwolnieniem z części 2 ARB i RIBA).

Międzynarodowi uczestnicy bez zwolnienia z części 1 ARB/RIBA (lub z RIBA, ale bez zwolnienia z części 1 ARB) również kwalifikują się do tej samej nagrody.

Nie organizujemy tego i nie możemy zagwarantować sukcesu, ale będziemy oferować porady studentom zapisanym na studia magisterskie przed ich bezpośrednim podejściem do ARB.

Może to być korzystne dla studentów ubiegających się o tytuł MArch ze zwolnieniem z RIBA Pt 2, ponieważ pomyślne uzyskanie części 1 ARB bezpośrednio z ARB przed ukończeniem studiów ukończyłoby tytuł MArch (ze zwolnieniem z ARB i RIBA Part 2).

Absolwenci studiów magisterskich bez ARB Pt 1 lub kwalifikacji dającej zwolnienie, będą musieli uzyskać zarówno uznaną część 1 ARB, jak i część 3, zanim będą mogli złożyć wniosek do ARB o rejestrację w Wielkiej Brytanii jako "Architekt".

<Skontaktuj się ze szkołą, aby uzyskać więcej informacji, e-mail: .

Rankingi University of Kent w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 26 rankingi uniwersytetów University of Kent

O University of Kent

University of Kent jest finansowanym z funduszy publicznych uniwersytetem badawczym znajdującym się w Kent w Anglii. Główny kampus uniwersytetu znajduje się na północ od Canterbury, podczas gdy inne kampusy znajdują się w Medway i Tonbridge w Kent. Dodatkowo, uniwersytet prowadzi ośrodki studiów podyplomowych w Brukseli, Atenach, Rzymie i Paryżu.

Lista 390 kursów licencjackich i magisterskich University of Kent - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Kent

• Student Life | University of Kent
  • Why Kent | International students | University of Kent