University of Keele
Nauka o środowisku i geografia BSc (Hons)
University of Keele - University of Keele

Od odkrywania nauki stojącej za światowymi kryzysami środowiskowymi po przestrzenną dynamikę ludzkich zachowań, nasze studia licencjackie z zakresu nauk o środowisku i geografii wyposażą Cię w umiejętności przedmiotowe, praktyczne i możliwe do przeniesienia, aby stymulować pozytywne zmiany środowiskowe w wielu różnych sektorach.

**Dlaczego warto wybrać ten kurs?

• Dostępne są profesjonalne ścieżki akredytacji
  • Top 20 w dziedzinie geografii (Guardian University League Table, 2023)
  • Zastosowane możliwości uczenia się osadzone w całym programie nauczania
  • Nasz wyjątkowy kampus o powierzchni 600 akrów oferuje fantastyczne środowisko naturalne do prowadzenia badań terenowych.
  • Zwiększ swoje szanse na zatrudnienie, decydując się na spędzenie roku na zdobywaniu doświadczenia zawodowego

Wybierając nasze studia z wyróżnieniem w dziedzinie nauk o środowisku i geografii, rozwiniesz umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w dwóch interesujących i ekscytujących dziedzinach dzięki zintegrowanemu programowi studiów.

Nasz akredytowany program pozwoli Ci zintegrować wiedzę naukową ze świadomością kwestii społecznych, ekonomicznych i etycznych, aby stawić czoła kluczowym wyzwaniom środowiskowym, takim jak zmiany klimatu, zrównoważony rozwój, bezpieczeństwo żywnościowe i ochrona przyrody.

Na kierunku Nauki o Środowisku poznasz dyscypliny ekologii, geologii i chemii, które stanowią podstawę tego przedmiotu. Rozwiniesz świadomość natury, przyczyn i zakresu wyzwań środowiskowych, ekologicznych i zrównoważonego rozwoju oraz rozwiniesz swoje umiejętności zawodowe w obszarach takich jak praca w terenie, programowanie i statystyka.

Komponent geograficzny tego programu pozwoli Ci zbadać różnorodne tematy z zakresu geografii fizycznej. Skupiamy się na zmianach klimatycznych, globalnej odpowiedzialności, zrównoważonym rozwoju i zastosowaniu profesjonalnych umiejętności geograficznych w rzeczywistych sytuacjach, które przygotują Cię do szerokiej gamy karier i życia jako odpowiedzialnego obywatela świata.

Opierając się na wiedzy zdobytej w obu przedmiotach, przejdziesz do zgłębiania zaawansowanych tematów na drugim i trzecim roku studiów. Zwieńczeniem programu będzie możliwość uwolnienia swojej kreatywności i zastosowania technik nabytych podczas studiów poprzez ukończenie pracy dyplomowej w odpowiednim obszarze nauk o środowisku, środowiska lub zrównoważonego rozwoju.

O Keele

Uniwersytet Keele został założony w 1949 roku przez byłego wicekanclerza Uniwersytetu Oksfordzkiego. Założony, aby sprostać potrzebom zmieniającego się świata, Keele zawsze miał pionierską wizję bycia innym rodzajem uniwersytetu.

Wyróżniamy się zarówno w nauczaniu, jak i badaniach, z jednymi z najbardziej zadowolonych studentów w Anglii i badaniami, które zmieniają życie na lepsze na poziomie regionalnym, krajowym i globalnym.

Nasz piękny kampus o powierzchni 600 akrów jest jednym z największych w Wielkiej Brytanii - ale wszystkie najważniejsze usługi i udogodnienia są na wyciągnięcie ręki, z zakwaterowaniem, przestrzeniami dydaktycznymi, udogodnieniami, w tym centrum medycznym, centrum sportowym i apteką, a także szeregiem sklepów, restauracji i lokali rozrywkowych - w tym Związek Studentów - skupionych wokół centrum.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Environmental Science and Geography, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi University of Keele w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 26 rankingi uniwersytetów University of Keele

O University of Keele

Założony w 1949 roku, Keele University położony jest w wiejskiej scenerii dużego miasta Newcastle under Lyme. Wszystkie obiekty uniwersyteckie znajdują się w odległości krótkiego spaceru od centrum kampusu, w tym Union Square, gdzie studenci mogą znaleźć aptekę, bibliotekę, a nawet pocztę studencką. Studenci mają możliwość wyboru pomiędzy imponującym wyborem kursów zarówno na poziomie licencjackim, jak i podyplomowym, a także pomiędzy pięcioma różnymi nowoczesnymi i przestronnymi akademikami.

Lista 221 kursów licencjackich i magisterskich University of Keele - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Keele

• Campus life at Keele
  • You NEED to know this about Keele...
  • How would you describe your time at Keele?
  • MA in Education at Keele
  • Reasons to choose Keele

Nauka o środowisku morskim BSc (Hons)
(University of Portsmouth)