University of Keele
Chemia i neurobiologia BSc (Hons)
University of Keele - University of Keele

Położony na 600 akrach krajobrazu w North Staffordshire, mamy jeden z największych i najpiękniejszych kampusów w Wielkiej Brytanii. Jesteśmy dumni, że jesteśmy nr 2 w Anglii pod względem satysfakcji studentów z kursów (Guardian University League Table, 2020), inwestując ponad 140 milionów funtów w nasz kampus w ciągu ostatnich dziesięciu lat, w tym 45 milionów funtów na nowe laboratoria naukowe. W 2021 roku z dumą otrzymaliśmy nagrodę Sustainability Institution of the Year w prestiżowym konkursie Green Gown Awards, jako część naszej misji, aby stać się kampusem neutralnym pod względem emisji dwutlenku węgla do 2030 roku. Jesteśmy zaangażowani we wspieranie Ciebie w osiąganiu celów zawodowych i mamy dedykowany zespół Careers and Employability, który może pomóc Ci w nawigacji opcji poza Keele.

W Keele studiowanie studiów z łączonym wyróżnieniem będzie obejmować niektóre moduły z obu stopni single honours. W tym przypadku Twój program będzie składał się z kombinacji modułów zarówno z Chemii jak i Neuroscience.

Nauczanie i badania Keele badają szeroką różnorodność chemii, pomagając Ci rozwijać wiedzę przedmiotową i umiejętności transferowalne w wspierającym środowisku nauczania. Rozwiniesz solidne podstawy teorii i umiejętności praktycznych, budując się, aby objąć zaawansowane koncepcje i współczesne zagadnienia chemii w późniejszych latach. Zdobędziesz doświadczenie w posługiwaniu się instrumentami i technikami naukowymi oraz będziesz miał dostęp do dedykowanych urządzeń informatycznych. Nauczysz się również wykorzystywać chemię w rozwiązywaniu problemów oraz prezentować swoje teorie i odkrycia w sposób pewny i pomysłowy.

Studiując neuronaukę, zgłębisz szereg tematów, które mogą dotyczyć tego, jak się uczymy i zapamiętujemy, jak mózg kontroluje ciało oraz jak mózg może być atakowany przez choroby, ale w niektórych przypadkach potrafi sam się naprawić. W ramach tego kursu interesujące są pokrewne dyscypliny, takie jak neuroanatomia, neurofarmakologia i neuropatologia.

Pracując na różne sposoby, w tym w naszych wspaniałych laboratoriach, rozwiniesz swoje niezależne umiejętności badawcze, ucząc się pozyskiwać, interpretować i analizować dane z wielu źródeł. Zrozumiesz również, jak neuronauki mogą pomóc nam zrozumieć problemy medyczne i poprawić jakość życia.

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

35 punktów ogółem, w tym 5 z matematyki na poziomie wyższym.

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Chemistry and Neuroscience, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi University of Keele w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 26 rankingi uniwersytetów University of Keele

O University of Keele

Założony w 1949 roku, Keele University położony jest w wiejskiej scenerii dużego miasta Newcastle under Lyme. Wszystkie obiekty uniwersyteckie znajdują się w odległości krótkiego spaceru od centrum kampusu, w tym Union Square, gdzie studenci mogą znaleźć aptekę, bibliotekę, a nawet pocztę studencką. Studenci mają możliwość wyboru pomiędzy imponującym wyborem kursów zarówno na poziomie licencjackim, jak i podyplomowym, a także pomiędzy pięcioma różnymi nowoczesnymi i przestronnymi akademikami.

Lista 221 kursów licencjackich i magisterskich University of Keele - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Keele

• Campus life at Keele
  • You NEED to know this about Keele...
  • How would you describe your time at Keele?
  • MA in Education at Keele
  • Reasons to choose Keele

(University College London)
59% 0% 0% £32100 192 Londyn Oncampus W pełnym wymiarze godzin