University of Greenwich
Optymalizacja leków PGCert/PGDip/MSc MSc
University of Greenwich - University of Greenwich

Zakres 25-75 percentyla £26283 - £31518 £25509 - £35943 £28785 - £43518

**Zdobądź umiejętności, których potrzebujesz, aby skutecznie przyczyniać się do zarządzania lekami i podejmowania decyzji dotyczących terapii lekowej dzięki studiom magisterskim w zakresie optymalizacji leków na odległość.

Optymalizacja leków obejmuje procesy i zachowania, które określają sposób stosowania leków przez pacjentów i NHS. Skuteczna optymalizacja leków stawia pacjenta w centrum uwagi i działa jako kluczowy czynnik modernizacji NHS w Wielkiej Brytanii.

Niezależnie od tego, czy pracujesz w podstawowej czy dodatkowej opiece zdrowotnej, gabinecie lekarza rodzinnego, aptece środowiskowej czy w szpitalu, ten kurs zapewnia pełne zrozumienie optymalizacji leków w NHS. Dowiedz się, w jaki sposób optymalizacja przyczynia się do uzyskania maksymalnych korzyści dla pacjentów i najlepszego stosunku jakości do ceny.

Studiuj ten kurs na odległość i wybieraj spośród szerokiej gamy opcji, aby dostosować się do swojej praktyki klinicznej.

Co powinieneś wiedzieć o tym kursie

• Jest to elastyczny kurs kształcenia na odległość dla pracowników służby zdrowia pracujących w brytyjskim sektorze opieki zdrowotnej.
  • Studenci mogą pracować nad uzyskaniem świadectwa ukończenia studiów podyplomowych, dyplomu ukończenia studiów podyplomowych lub tytułu magistra.
  • Przygotuj się do pracy z innymi pracownikami służby zdrowia w podstawowej opiece zdrowotnej, w szczególności z lekarzami rodzinnymi i CCG, jednocześnie rozwijając umiejętności kliniczne w swoim specjalistycznym obszarze opieki.

Ocena certyfikatu PG i dyplomu odbywa się poprzez studia przypadków i zadania oparte na pracy. Kursy 5-kredytowe są zwykle oceniane poprzez przedstawienie studiów przypadku. W przypadku kursów 10-kredytowych wymagana jest dodatkowa praca pisemna. Otrzymasz wskazówki dotyczące długości słów lub innego systemu oceniania.

University of Greenwich akceptuje szeroki zakres międzynarodowych kwalifikacji do przyjęcia na nasze kursy.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Medicines Optimisation PGCert/PGDip/MSc, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Dyplom ukończenia studiów licencjackich (z wyróżnieniem) na poziomie 2:2 lub wyższym w odpowiedniej dziedzinie.

Kandydaci muszą być farmaceutami, pielęgniarkami lub pokrewnymi pracownikami służby zdrowia (AHP) zarejestrowanymi w odpowiednim brytyjskim organie zawodowym i pracującymi w NHS lub podobnym brytyjskim systemie opieki zdrowotnej, zapewniając bezpośrednią opiekę nad pacjentem.

Studenci będą mieli bezpośredni dostęp do pacjentów w celu wykonania zadań w wielu kursach.

Każda oferta będzie uzależniona od pozytywnego wyniku kontroli DBS (Disclosure and Barring Service) i odpowiednich badań lekarskich.

.

Możesz również przeczytać nasze zasady przyjęć.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi University of Greenwich w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 27 rankingi uniwersytetów University of Greenwich

O University of Greenwich

Uniwersytet Greenwich działa w oparciu o fundusze rządowe i ma siedzibę w Londynie i Kent, w Anglii. Główny kampus uniwersytetu, Old Royal Naval College, jak również jego kampus Avery Hill znajdują się w Royal Borough of Greenwich, w Wielkim Londynie. Jego kampus satelitarny w Medway, Kent jest częścią współpracy z University of Kent.

Lista 214 kursów licencjackich i magisterskich University of Greenwich - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Greenwich

• Cara's first day at International Welcome Week | University of Greenwich, London & Kent
  • I made it! | University of Greenwich, London & Kent