University of Exeter
Filozofia: Umysł, ciało i kultura MA
University of Exeter - University of Exeter

• Będziesz badać złożone relacje między umysłem, ciałem i kulturą; naturę emocji i afektywności, a także ekscytującą nową dziedzinę "poznania 4E".
  • Ucz się od zróżnicowanego i dynamicznego zespołu naukowców z doświadczeniem w dziedzinie socjologii, antropologii i filozofii oraz korzystaj z naszej żywej i opartej na współpracy kultury badawczej.
  • Przeszkolimy Cię w zakresie szeregu filozoficznych metod badawczych, przygotowując Cię do prowadzenia własnych niezależnych badań nad naturą umysłu, ciała i kultury oraz ich interakcji.
  • Nauczanie odbywa się w małych grupach seminaryjnych, tworząc bezpieczne środowisko, w którym można dyskutować i omawiać odczyty, badania i opinie z pracownikami akademickimi i rówieśnikami.
  • Zdobądź kluczowe umiejętności w zakresie badań, komunikacji, zarządzania sobą i pracy w grupie, które będą cenione przez pracodawców w różnych zawodach, a także zapewnią niezbędne szkolenie do studiów doktoranckich.

Aby dowiedzieć się więcej o modułach, metodach oceny, udogodnieniach i wiedzy badawczej naszych pracowników, odwiedź naszą stronę kursu.

**Odwiedź naszą stronę kursu, aby zapoznać się z aktualnymi metodami oceny**

• All Degrees

Nasze międzynarodowe wsparcie dla studentów może pomóc Ci w tym, co musisz zrobić przed przyjazdem i po przyjeździe jako nowy student zagraniczny. Oferuje stałe wsparcie przez cały okres studiów, niezależnie od tego, czy chodzi o założenie konta bankowego, czy zorganizowanie opieki zdrowotnej. Nasz program Global Chums Buddy Scheme i Intercultural Cafe zapewniają możliwość spotkania się z pracownikami i nawiązania kontaktu ze studentami. INTO University of Exeter zapewnia przedsesyjne kursy języka angielskiego dla studentów zagranicznych, a także bezpłatne wsparcie w trakcie studiów. Aby uzyskać więcej informacji na temat wymagań wstępnych, stypendiów i sposobu składania wniosków, odwiedź naszą stronę kursu.

Dużo inwestujemy w stypendia dla utalentowanych przyszłych studentów studiów magisterskich. Jest to dodatek do programu pożyczek podyplomowych rządu brytyjskiego. Aby uzyskać informacje o tym, jak możesz sfinansować swoje studia podyplomowe na University of Exeter, odwiedź naszą stronę kursu.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Philosophy: Mind, Body and Culture, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

**Szukamy absolwentów z dyplomem 2:1 lub wyższym z filozofii (lub dyplomem z istotnym elementem filozofii). Zwykle akceptujemy tylko kandydatów spełniających to kryterium, ale jeśli Twój pierwszy stopień naukowy jest z innej dyscypliny, masz 2:2 lub równoważny, pochodzisz z innego środowiska akademickiego, które jest równoważne z poziomem studiów lub masz odpowiednie doświadczenie zawodowe, z przyjemnością przyjmiemy Twoją aplikację.

Rankingi University of Exeter w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 35 rankingi uniwersytetów University of Exeter

O University of Exeter

University of Exeter jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym z siedzibą w Exeter, Devon, w południowo-zachodnim regionie Anglii. Uniwersytet ma dwa kampusy w Exeter, które są znane jako Streatham i St Luke's, podczas gdy kolejne dwa znajdują się w nadmorskim mieście Cornwall, znane jako Truro i Penryn. Coś dla przyszłych studentów, aby być świadomi, że University Exeter działa we współpracy z Falmouth University w ramach inicjatywy Combined Universities in Cornwall.

Lista 469 kursów licencjackich i magisterskich University of Exeter - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Exeter

• Our year at the University of Exeter
  • Advice for new international students
  • University of Exeter Medical School - advice for new students
  • A Student's Guide to Life at the University of Exeter
  • Why study Sport and Health Sciences at the University of Exeter?
  • Tour of the University of Exeter with our students

University of Exeter - Streatham Campus

Filozofia europejska z językiem hiszpańskim MA (Hons)
(University of Dundee)