University of Chester
Nauki o sporcie i ćwiczeniach MRes
University of Chester - University of Chester

Nasz MRes in Sport and Exercise Sciences to innowacyjna okazja dla Ciebie, aby zaangażować się w merytoryczny indywidualny projekt badawczy z osobistym nadzorem i ukierunkowanym szkoleniem badawczym. Celem jest zapewnienie Ci wspierającego środowiska, w którym możesz rozwijać i wykorzystywać swoje umiejętności badawcze w określonych obszarach zainteresowań.

**Dlaczego warto studiować ten kurs z nami?

Będziesz nauczany i nadzorowany przez doświadczonych, aktywnych badawczo pracowników. Duża część ich badań jest uznawana na arenie międzynarodowej i ma bezpośredni wpływ na rzeczywistą praktykę (tj. wyniki, politykę zdrowotną, nauczanie). Wielu pracowników jest również zaangażowanych we współpracę z partnerami zewnętrznymi, w tym organami zarządzającymi sportem, profesjonalnymi klubami sportowymi i funduszami zdrowia, które zapewniają studentom możliwości zastosowania i prowadzenia badań.

Powyższe cechy zapewniają, że otrzymasz odpowiednie badania i szkolenia stosowane, które mają na celu zwiększenie twoich szans na zatrudnienie.

Będziesz oceniany poprzez oceny pisemne i prezentacje ustne dla nauczanych modułów oraz poprzez przegląd literatury, artykuł w czasopiśmie i prezentację ustną dla projektu badawczego. Pamiętaj, że nie ma formalnych egzaminów. Godziny kontaktowe to 200 godzin nauki na moduł dydaktyczny, w tym 40 godzin kontaktu; oraz 1400 godzin nauki na projekt badawczy, w tym 40 godzin kontaktu z opiekunem.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Sport and Exercise Sciences, MRes. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

**Wymagane jest minimum 2:1 z wyróżnieniem w odpowiedniej dyscyplinie lub istotne doświadczenie zawodowe. Uwzględnione zostaną osoby posiadające niższą klasyfikację, które mogą wykazać, że są w stanie osiągnąć poziom wymagany do pomyślnego ukończenia kursu.

**Studenci z krajów spoza Wielkiej Brytanii powinni posiadać kwalifikacje wstępne w przybliżeniu odpowiadające brytyjskiemu poziomowi A w przypadku studiów licencjackich i brytyjskiemu tytułowi licencjata (lub równoważnemu) w przypadku studiów podyplomowych. Aby pomóc Ci zinterpretować te odpowiedniki, kliknij swój kraj zamieszkania, aby zobaczyć odpowiednie kwalifikacje wstępne, wraz z informacjami o lokalnych przedstawicielach, wydarzeniach, informacjach i kontaktach.

Akceptujemy szeroki zakres kwalifikacji i rozpatrujemy wszystkie aplikacje indywidualnie na podstawie zasług. Możemy również wziąć pod uwagę odpowiednie doświadczenie zawodowe.

Rankingi University of Chester w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 13 rankingi uniwersytetów University of Chester

O University of Chester

Uniwersytet w Chester, jak sama nazwa wskazuje, jest uniwersytetem znajdującym się w Chester. Uniwersytet jest formalnie związany z wiarą chrześcijańską, ale w swojej misji wyraźnie zaznaczają, że studenci wszystkich wyznań lub bezwyznaniowi są mile widziani na ich uczelni. Chester działa z sześciu kampusów, z których pięć znajduje się w Chester, a jeden w Warrington, przy czym główny budynek kampusu znany jest jako Parkgate Road Campus.

Lista 330 kursów licencjackich i magisterskich University of Chester - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Chester

• Student Life - University of Chester
  • A City for Students: Behind the Photoshoot