University of Chester
Podyplomowe świadectwo urazu psychologicznego PgCert
University of Chester - University of Chester

Trauma psychologiczna jest rosnącym obszarem zainteresowania zarówno akademickiego, jak i zawodowego. Coraz częściej uznaje się, że wiele różnych zawodów i profesji pracuje na co dzień z osobami, które doznały traumy.

Przegląd kursu

Zrozumienie potrzeb i tego, co można określić jako najlepsze praktyki w zakresie pracy z osobami po traumie, może znacznie poprawić zaangażowanie i powrót do zdrowia.

Podstawową filozofią kursu jest całościowe spojrzenie na traumę, koncentrujące się na wkładzie neurologicznych, psychologicznych i socjologicznych poglądów na traumę psychologiczną.

Kurs umożliwia zdobycie szeregu umiejętności, które można wykorzystać w praktyce, jednocześnie zachęcając do zgłębiania szeregu koncepcji teoretycznych i ich zastosowania do traumy psychologicznej w rzeczywistych warunkach.

**Dlaczego warto studiować ten kurs z nami?

Program ma na celu:

• Zapewnij intelektualne otoczenie, w którym możesz rozwinąć zrozumienie odpowiedniej reakcji na traumę psychologiczną i poprawić swoje umiejętności analityczne.
  • Krytycznie przeanalizuj bieżące badania związane ze stresem pourazowym, zespołem stresu pourazowego i dysocjacją.
  • Poznaj zakres podejść terapeutycznych do pracy z traumą psychologiczną i aktualne zrozumienie skuteczności tych podejść.
  • Rozwijaj umiejętności zarządzania traumatycznymi incydentami i organizacjami interwencyjnymi
  • Zbadaj modele zarządzania traumatycznymi incydentami i różne konteksty, w których mogą one mieć zastosowanie.

Podyplomowy certyfikat w zakresie traumy psychologicznej ma na celu poszerzenie Twojej krytycznej wiedzy i umiejętności w zakresie zrozumienia, jak pracować z osobami, które doświadczyły traumy psychologicznej.

**Czego nauczysz się na tym kursie?

Podyplomowy certyfikat w zakresie traumy psychologicznej składa się z trzech 20-kredytowych modułów:

• Zarządzanie traumatycznymi zdarzeniami,
  • Stres pourazowy,
  • Reagowanie na traumę psychologiczną: Therapeutic Perspectives.

Ten program studiów jest realizowany w niepełnym wymiarze godzin w ciągu jednego roku. Zajęcia odbywają się w formie interaktywnych sesji, dyskusji grupowych, ćwiczeń empirycznych, prezentacji przypadków i symulacji. Moduły są dostarczane w blokach.

Metody nauczania

Nasze programy nauczania zaprojektowały plan zajęć, który jest "mieszany". Oznacza to, że studenci będą doświadczać asynchronicznego i na żywo online (synchronicznego) nauczania i uczenia się. Nauczanie synchroniczne to nauczanie, które odbywa się w określonym miejscu online, w określonym czasie, dla wszystkich studentów w danym module. Synchroniczne nauczanie zapewnia studentom natychmiastową informację zwrotną od wykładowcy i/lub innych uczestników. Nauka asynchroniczna to nauka oferowana studentom i dostępna w wybranym przez nich momencie. Asynchroniczna dostawa pozwala studentom na samodzielne tempo nauki i dostęp do zasobów i wsparcia w razie potrzeby.

Zadania oceniające często wymagają od uczniów rozważenia, w jaki sposób teoria i dowody mają zastosowanie do rzeczywistych przykładów. Mogą one być oparte na scenariuszu, refleksyjne lub bardziej dyskursywne. Studenci będą mieli możliwość zaangażowania się w formatywne możliwości oceny, które budują zrozumienie, wiedzę i świadomość (ale nie przyczyniają się do oceny modułu) w ramach przygotowań do zadań oceny sumatywnej (tych, które przyczyniają się do ogólnej oceny modułu).

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Psychological Trauma Postgraduate Certificate, PgCert. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Dyplom z wyróżnieniem w dowolnej dyscyplinie lub równoważny oraz odpowiednie doświadczenie w pracy w dziedzinie traumy psychologicznej. Proces aplikacji może obejmować rozmowę kwalifikacyjną.

Rankingi University of Chester w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 14 rankingi uniwersytetów University of Chester

O University of Chester

Uniwersytet w Chester, jak sama nazwa wskazuje, jest uniwersytetem znajdującym się w Chester. Uniwersytet jest formalnie związany z wiarą chrześcijańską, ale w swojej misji wyraźnie zaznaczają, że studenci wszystkich wyznań lub bezwyznaniowi są mile widziani na ich uczelni. Chester działa z sześciu kampusów, z których pięć znajduje się w Chester, a jeden w Warrington, przy czym główny budynek kampusu znany jest jako Parkgate Road Campus.

Lista 330 kursów licencjackich i magisterskich University of Chester - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Chester

• Student Life - University of Chester
  • A City for Students: Behind the Photoshoot