University of Chester
PGCE Biologia na poziomie szkoły średniej (CX11) PGCE
University of Chester - University of Chester

Przegląd kursu

Nauczanie to niezwykle satysfakcjonująca i pełna wyzwań kariera. Nasz kurs został zaprojektowany tak, aby zapewnić Ci wiedzę, zrozumienie i umiejętności, których potrzebujesz, aby zostać wybitnym nauczycielem.

Naszym celem jest kształcenie nauczycieli, którzy z pasją podchodzą do rozwoju własnego i swoich uczniów.

**Dlaczego warto studiować ten kurs z nami?

Kurs umożliwia nauczanie przedmiotów ścisłych na poziomie szkoły średniej z naciskiem na Twoją specjalizację. Rozwiniesz swoją wiedzę przedmiotową, umiejętności praktyczne i pedagogikę we wszystkich aspektach nauk ścisłych w KS3, jednocześnie rozwijając swoją wiedzę specjalistyczną w preferowanej dyscyplinie biologii w KS4 i KS5, w zależności od stopnia i doświadczenia.

Nauki ścisłe wzbogacone o biologię

W tym celu potrzebujesz dobrego dyplomu z wyróżnieniem ze znaczną częścią biologii oraz umiejętności wykazania się entuzjazmem dla nauki i edukacji naukowej. Ponownie, istnieje szeroki wybór stopni naukowych, które będą brane pod uwagę.

Kurs ma na celu zapewnienie, że jesteś pewny siebie we wszystkich podstawowych wymaganiach krajowego programu nauczania.

Rząd planuje zmiany w okresie przejściowym NQT z jednego roku do dwóch lat. Zostanie to wprowadzone na szczeblu krajowym od września 2021 r., ale będzie działać w niektórych regionach kraju (np. North East, Greater Manchester oraz South i West Yorkshire) od września 2020 r. W związku z tym, po osiągnięciu QTS, wszyscy podejmujący pracę jako NQT od września 2021 r. lub w wyżej wymienionych regionach od 2020 r., będą uprawnieni do 2-letniego pakietu bieżących szkoleń i wsparcia jako NQT. Uprawnienia te są zapisane w niedawno opublikowanych ramach wczesnej kariery, a rząd obiecał dodatkowe fundusze i wsparcie mentorskie dla nowych osób wchodzących do zawodu, które są uprawnione do tego 2-letniego programu NQT. Jako uniwersytet zaangażowany w ciągłe szkolenie i rozwój zawodowy nowych nauczycieli, dostosowujemy nasze nowe programy magisterskie na poziomie 7 do Early Career Framework i chcielibyśmy nadal wspierać szkoły i NQT w kolejnych etapach ich kariery.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować PGCE Secondary Biology (CX11), PGCE. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Wnioskodawcy będą zazwyczaj:

Posiadanie lub oczekiwanie uzyskania dyplomu z wyróżnieniem minimum 2:2 (preferowane 2:1) ze znaczną częścią biologii oraz umiejętność wykazania się entuzjazmem dla nauk ścisłych i przyrodniczych.

posiadasz ocenę GCSE C/klasę 4 z języka angielskiego i matematyki

Rankingi University of Chester w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 14 rankingi uniwersytetów University of Chester

O University of Chester

Uniwersytet w Chester, jak sama nazwa wskazuje, jest uniwersytetem znajdującym się w Chester. Uniwersytet jest formalnie związany z wiarą chrześcijańską, ale w swojej misji wyraźnie zaznaczają, że studenci wszystkich wyznań lub bezwyznaniowi są mile widziani na ich uczelni. Chester działa z sześciu kampusów, z których pięć znajduje się w Chester, a jeden w Warrington, przy czym główny budynek kampusu znany jest jako Parkgate Road Campus.

Lista 330 kursów licencjackich i magisterskich University of Chester - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Chester

• Student Life - University of Chester