University of Chester
PGCE Primary (3-7) (X110) PGCE
University of Chester - University of Chester

Nauczanie to niezwykle satysfakcjonująca i pełna wyzwań kariera. Nasz kurs został zaprojektowany tak, aby zapewnić Ci wiedzę, zrozumienie i umiejętności, których potrzebujesz, aby zostać wybitnym nauczycielem.

Chociaż jesteśmy jedną z najstarszych instytucji szkolnictwa wyższego w Wielkiej Brytanii, jesteśmy również nowoczesną i innowacyjną instytucją, cieszącą się zasłużoną reputacją ze względu na jakość naszej edukacji. Wydział Edukacji i Opieki nad Dziećmi otrzymał od Ofsted status "Outstanding", który został przyznany za zapewnienie "wysokiego poziomu opieki akademickiej i duszpasterskiej" - Raport Ofsted 2016.

Partnerstwo Uniwersytetu w Chester ma bogatą historię rozwijania wysoko wykwalifikowanych, kompetentnych nauczycieli i ma wysoki wskaźnik zatrudnienia. U podstaw naszego partnerstwa leży nauka połączona z pasją i entuzjazmem do nauczania i uczenia się.

Oferujemy dwie ścieżki: ścieżkę podstawową (prowadzoną przez uniwersytet) i ścieżkę School Direct. Zapewnimy Ci wsparcie, którego potrzebujesz, aby stać się krytycznie refleksyjnym praktykiem opartym na dowodach poprzez połączenie wyzwań akademickich i nauki w szkole. Niezwykłym aspektem doświadczenia Chester jest moduł wzbogacający, który wesprze Cię w rozwijaniu wiedzy specjalistycznej i zdolności do zatrudnienia w różnych placówkach edukacyjnych, np. żłobkach, szkołach SEND, placówkach po 16 roku życia. Silna opieka duszpasterska jest kluczowym aspektem zapewniającym sukces na tym wymagającym, ale satysfakcjonującym kursie. Zasadniczo kurs rozpocznie Twoją profesjonalną podróż jako nauczyciela. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości edukacji i szkoleń, a moduły zapewnią Ci

• krytyczne zrozumienie pedagogiki, oceny i programu nauczania
  • krytyczną wiedzę, zrozumienie i umiejętności w specjalistycznych fazach wiekowych i przedmiotach **- krytyczną wiedzę i zrozumienie szerszych kwestii zawodowych, np. zarządzania zachowaniem i praktyki włączającej
  • możliwości wzbogacenia
  • co najmniej 120 dni nauki w szkole.

Profesjonalna i akademicka nauka odbywa się na uniwersytecie i w środowiskach partnerskich podczas wykładów, seminariów, warsztatów praktycznych i samouczków i jest oceniana poprzez zadania i ukierunkowane działania. Nauka w szkole przeniesie Cię z obserwacji poprzez pracę w grupie do nauczania w całej klasie i jest oceniana holistycznie zgodnie ze standardami nauczycieli. Oczekuje się, że podejmiesz 10 niezależnych godzin przygotowawczych i konsolidacyjnych (minimum) tygodniowo w ramach kursu uniwersyteckiego, oprócz pełnych dni nauczania podczas stażu. Twoja podróż z domu do szkoły zajmie nie więcej (a zwykle mniej) niż 1 godzinę 15 minut.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować PGCE Primary (3-7) (X110), PGCE. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Wnioskodawcy będą zazwyczaj:

** posiadać lub mieć możliwość uzyskania co najmniej 2:1 stopnia z wyróżnieniem**

posiadasz ocenę GCSE C/klasę 4 lub wyższą z języka angielskiego, matematyki i nauk ścisłych

Rankingi University of Chester w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 14 rankingi uniwersytetów University of Chester

O University of Chester

Uniwersytet w Chester, jak sama nazwa wskazuje, jest uniwersytetem znajdującym się w Chester. Uniwersytet jest formalnie związany z wiarą chrześcijańską, ale w swojej misji wyraźnie zaznaczają, że studenci wszystkich wyznań lub bezwyznaniowi są mile widziani na ich uczelni. Chester działa z sześciu kampusów, z których pięć znajduje się w Chester, a jeden w Warrington, przy czym główny budynek kampusu znany jest jako Parkgate Road Campus.

Lista 330 kursów licencjackich i magisterskich University of Chester - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Chester

• Student Life - University of Chester