University of Chester
Magister zdrowia publicznego MPH
University of Chester - University of Chester

Ten kurs może być atrakcyjny zarówno dla absolwentów kierunków medycznych, jak i niemedycznych. Nasz zakres modułów zaoferuje Ci doskonałe możliwości rozwijania umiejętności w takich obszarach, jak epidemiologia; rozwój i analiza polityki; przywództwo; oraz współpraca i partnerstwo wymagane do radzenia sobie z determinantami zdrowia, które wykraczają poza granice krajowe.

**Dlaczego warto studiować ten kurs z nami?

Wraz z rosnącym naciskiem na ochronę zdrowia, promocję i zapobieganie chorobom, pojawiło się wiele nowych możliwości kariery dla osób z podyplomowymi kwalifikacjami w zakresie zdrowia publicznego.

Ramy umiejętności i kariery w zakresie zdrowia publicznego (Wielka Brytania) zostały wykorzystane do zdefiniowania i zorganizowania podstawowych obszarów wiedzy i odpowiednich umiejętności w naszych pięciu podstawowych modułach. W ten sposób wszystkie kluczowe obszary kompetencji w zakresie zdrowia publicznego są osadzone w kursie.

Nawet jeśli Twoje wykształcenie akademickie nie jest bezpośrednio związane ze zdrowiem publicznym, zachęcamy do aplikowania, szczególnie jeśli pracujesz w sektorze zdrowia publicznego, społecznym lub społecznościowym.

Kurs jest wspierany przez szereg głośnych prelegentów, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach.

Będziemy korzystać z różnych metod oceny, aby ocenić Twoje zrozumienie. Ocena formatywna obejmuje ocenę własną i ocenę rówieśników. Ocena podsumowująca obejmuje składanie esejów, analizę studiów przypadku, analizy danych i prezentacje ustne. Będziesz mieć co najmniej 12 godzin zajęć dydaktycznych tygodniowo i oczekuje się, że ukończysz do 140 godzin samodzielnej nauki dla każdego modułu.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Master of Public Health, MPH. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Zwykle kandydaci powinni posiadać odpowiedni dyplom uniwersytecki lub równoważne kwalifikacje. Alternatywnie, studenci z odpowiednim doświadczeniem mogą ubiegać się o przyjęcie na studia poprzez ścieżkę Accreditation of Prior Experiential Learning (APEL). Kandydaci z zagranicy, których pierwszym językiem nie jest angielski, będą musieli uzyskać minimalny wynik IELTS na poziomie 6,5 lub równoważne kwalifikacje w języku angielskim.

**Studenci z krajów spoza Wielkiej Brytanii powinni posiadać kwalifikacje wstępne w przybliżeniu odpowiadające brytyjskiemu poziomowi A w przypadku studiów licencjackich i brytyjskiemu tytułowi licencjata (lub równoważnemu) w przypadku studiów podyplomowych. Aby pomóc Ci zinterpretować te odpowiedniki, kliknij swój kraj zamieszkania, aby zobaczyć odpowiednie kwalifikacje wstępne, wraz z informacjami o lokalnych przedstawicielach, wydarzeniach, informacjach i kontaktach.

Akceptujemy szeroki zakres kwalifikacji i rozpatrujemy wszystkie aplikacje indywidualnie na podstawie zasług. Możemy również wziąć pod uwagę odpowiednie doświadczenie zawodowe.

Rankingi University of Chester w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 14 rankingi uniwersytetów University of Chester

O University of Chester

Uniwersytet w Chester, jak sama nazwa wskazuje, jest uniwersytetem znajdującym się w Chester. Uniwersytet jest formalnie związany z wiarą chrześcijańską, ale w swojej misji wyraźnie zaznaczają, że studenci wszystkich wyznań lub bezwyznaniowi są mile widziani na ich uczelni. Chester działa z sześciu kampusów, z których pięć znajduje się w Chester, a jeden w Warrington, przy czym główny budynek kampusu znany jest jako Parkgate Road Campus.

Lista 330 kursów licencjackich i magisterskich University of Chester - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Chester

• Student Life - University of Chester
  • A City for Students: Behind the Photoshoot