University of Chester
Nauki kliniczne i żywienie MRes
University of Chester - University of Chester

Ten kurs zapewni doskonałe szkolenie dla studentów, którzy mogą chcieć przejść do doktoratu lub dla studentów, którzy po prostu chcą podjąć znaczący projekt badawczy. Głównym celem tego kursu jest projekt badawczy w zakresie żywienia, aktywności fizycznej i zdrowia.

**Dlaczego warto studiować ten kurs z nami?

Wydział Nauk Klinicznych i Żywienia ma ugruntowaną reputację w zakresie żywienia, aktywności fizycznej i zdrowia zarówno na poziomie studiów licencjackich, jak i podyplomowych. Mamy duże doświadczenie w nauczaniu i badaniach w zakresie żywienia i przedmiotów pokrewnych. Nasi pracownicy są entuzjastyczni i pomocni oraz szczycą się dodatkową pomocą udzielaną tym, którzy jej potrzebują.

Ten kurs:

• zaspokaja bieżące potrzeby szkoleniowe, aby produkować absolwentów z niezbędną wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem do podjęcia merytorycznego osobistego projektu badawczego
  • ma na celu zapewnienie szerokiego wachlarza możliwości kariery, w tym dalszego awansu na studia doktoranckie.

Projekt badawczy jest oceniany poprzez przygotowanie merytorycznego artykułu przeglądowego i artykułu naukowego nadającego się do publikacji w odpowiednim czasopiśmie.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Clinical Sciences and Nutrition, MRes. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Aplikacje są przyjmowane od absolwentów, którzy ukończyli studia licencjackie w odpowiedniej dziedzinie nauki lub dyscyplinie związanej ze zdrowiem. Wymagane jest minimum 2:1 z wyróżnieniem. Aplikacje od osób z odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi będą również brane pod uwagę.

Z wszystkimi kandydatami zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna

**Studenci z krajów spoza Wielkiej Brytanii powinni posiadać kwalifikacje wstępne w przybliżeniu odpowiadające brytyjskiemu poziomowi A w przypadku studiów licencjackich i brytyjskiemu tytułowi licencjata (lub równoważnemu) w przypadku studiów podyplomowych. Aby pomóc Ci zinterpretować te odpowiedniki, kliknij swój kraj zamieszkania, aby zobaczyć odpowiednie kwalifikacje wstępne, wraz z informacjami o lokalnych przedstawicielach, wydarzeniach, informacjach i kontaktach.

Akceptujemy szeroki zakres kwalifikacji i rozpatrujemy wszystkie aplikacje indywidualnie na podstawie zasług. Możemy również wziąć pod uwagę odpowiednie doświadczenie zawodowe.

Rankingi University of Chester w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 13 rankingi uniwersytetów University of Chester

O University of Chester

Uniwersytet w Chester, jak sama nazwa wskazuje, jest uniwersytetem znajdującym się w Chester. Uniwersytet jest formalnie związany z wiarą chrześcijańską, ale w swojej misji wyraźnie zaznaczają, że studenci wszystkich wyznań lub bezwyznaniowi są mile widziani na ich uczelni. Chester działa z sześciu kampusów, z których pięć znajduje się w Chester, a jeden w Warrington, przy czym główny budynek kampusu znany jest jako Parkgate Road Campus.

Lista 330 kursów licencjackich i magisterskich University of Chester - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Chester

• Student Life - University of Chester
  • A City for Students: Behind the Photoshoot