University of Central Lancashire
Pielęgniarstwo w praktyce ogólnej MSc
University of Central Lancashire - University of Central Lancashire

Zaprojektowany dla pielęgniarek pragnących pogłębić swoją wiedzę w kontekście praktyki ogólnej, nasz MSc Nursing in General Practice oferuje innowacyjne podejście do nauki w trakcie pracy, co oznacza, że możesz uczyć się we własnym tempie, jednocześnie kontynuując praktykę zawodową .

• Jest to unikalne i elastyczne podejście do nauki, ponieważ student może wybierać z katalogu modułów koncentrujących się na praktycznych umiejętnościach pielęgniarskich, takich jak choroby długoterminowe, ostre zarządzanie pacjentami, umiejętności w sali zabiegowej, umiejętności przywódcze i przepisywanie leków niemedycznych.
  • Uzasadnienie tego kursu opiera się na krajowej agendzie określonej w Five Year Forward (NHS England, 2014) i wdrożeniu standardów pielęgniarstwa ogólnego (Royal College of General Practitioners (RCGP) i Royal College of Nursing (RCN), 2015).
  • Kluczową zaletą kursu jest to, że jest on zgodny z District Nursing and General Practice Nursing: Education and Career Framework (Health Education England, 2015).

Dlaczego warto studiować z nami

• Program ten wykorzystuje ramy RCGP i RCN (2015) "General Practice Nursing Competencies", które pozwalają studentowi zająć się szerokim zakresem umiejętności, wiedzy i zachowań wymaganych od w pełni biegłej pielęgniarki ogólnej.
  • Wybierz z katalogu modułów koncentrujących się na praktycznych umiejętnościach pielęgniarskich, takich jak długoterminowe warunki, ostre zarządzanie pacjentami, umiejętności w sali zabiegowej, umiejętności przywódcze i niemedyczne przepisywanie leków.
  • Otrzymasz również wprowadzenie do badań podyplomowych.

• Foundation / Pathway Courses
    • Others - Further English courses
    • Graduate Degrees Engineering, some science
    • Graduate Degrees Journalism, Nursing
    • Undergraduate Degrees Engineering, some science
    • Undergraduate Degrees Journalism, Nursing
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Nursing in General Practice, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Kandydaci powinni posiadać co najmniej stopień naukowy 2:2 w dziedzinie związanej ze zdrowiem lub równoważny.

Transfer punktów zgodnie z przepisami uniwersyteckimi może być możliwy.

Kandydaci muszą pracować w środowisku praktyki ogólnej lub mieć do niego dostęp, co umożliwi im spełnienie i osiągnięcie efektów uczenia się kursu oraz wsparcie ze strony menedżera.

Posiadać zdolność do samofinansowania lub zobowiązanie pracodawcy do pokrycia kosztów kursu.

Wymagane 2 referencje

IELTS: Wynik co najmniej 7.0 lub równoważny w ciągu ostatnich 2 lat.

Zgłoszenia wszystkich kandydatów będą rozpatrywane na podstawie ich zasług w świetle charakteru i zakresu programu i zostaną zaproszeni na nieformalną dyskusję, podczas której kandydaci powinni przedstawić dowody potwierdzające ich kwalifikacje.

W przypadku tego kursu wymagane jest zadowalające oświadczenie o niekaralności (DBS/Disclosure Scotland).

Rankingi University of Central Lancashire w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 28 rankingi uniwersytetów University of Central Lancashire

O University of Central Lancashire

University of Central Lancashire (UCLAN) jest finansowanym przez rząd uniwersytetem znajdującym się w dumnym mieście Preston, w hrabstwie Lancashire, w Anglii. Główny kampus uniwersytetu można znaleźć w samym sercu miasta, zaledwie kilka minut od asortymentu centrów handlowych, rozrywki i życia nocnego dla tych, którzy są zainteresowani.

Lista 386 kursów licencjackich i magisterskich University of Central Lancashire - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Central Lancashire

21905
  • #UCLanFreshers Week 2019