University of Central Lancashire
Mechatronika i inteligentne maszyny MSc
University of Central Lancashire - University of Central Lancashire

Przegląd kursu

• Dowiedz się, jak systematycznie stosować zasady inżynierii do złożonych i nieprzewidywalnych problemów w świecie rzeczywistym na naszym kursie MSc Mechatronics and Intelligent Machines. Poznasz nowe technologie zmieniające świat, w którym żyjemy, a jednocześnie zdobędziesz praktyczne doświadczenie w miejscu pracy lub w przemyśle.
  • Kurs jest odpowiedni zarówno dla inżynierów, którzy niedawno ukończyli studia, jak i dla tych z doświadczeniem. Jest to okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę w zakresie inteligentnych maszyn lub zaktualizować swoje kwalifikacje z myślą o awansie lub specjalistycznej roli.
  • Obejmujemy techniczne aspekty inżynierii inteligentnych maszyn, tworząc odpowiednią podstawę do kariery w szeregu ról związanych z mechatroniką i inżynierią systemów inteligentnych maszyn.
  • Zdobędziesz nową wiedzę i umiejętności związane z inteligencją maszyn, rozwojem inteligentnych maszyn, systemami mechatronicznymi, technologiami energii odnawialnej, systemami monitorowania stanu i systemami monitorowania stanu konstrukcji.

Dlaczego warto studiować z nami

• Położone w jednym z najbardziej intensywnych obszarów inżynierii i produkcji w Wielkiej Brytanii, nasze 35-milionowe Centrum Innowacji Inżynieryjnych zapewnia zintegrowaną przestrzeń do nauczania, badań i pracy nad rzeczywistymi projektami z partnerami komercyjnymi.
  • Uzyskaj dostęp do światowej klasy obiektów produkcyjnych, w tym inteligentnego monitorowania stanu, inteligentnego monitorowania stanu konstrukcji, oprzyrządowania, mechatroniki, trybologii i laboratoriów testowania materiałów, a także warsztatów inżynieryjnych i CNC, warsztatów metalowych i 3D oraz zestawu do szybkiego prototypowania.
  • Rozwiniesz wysoki poziom osądu, pracy zespołowej, przywództwa, inicjatywy, delegowania i podejmowania decyzji niezbędnych do kariery zawodowej w inżynierii mechatroniki i inteligentnych maszyn.

• Foundation / Pathway Courses
    • Others - Further English courses
    • Graduate Degrees Engineering, some science
    • Graduate Degrees Journalism, Nursing
    • Undergraduate Degrees Engineering, some science
    • Undergraduate Degrees Journalism, Nursing
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Mechatronics and Intelligent Machines, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Wejście na kurs może być dokonane poprzez posiadanie co najmniej niższej drugiej klasy nagrody BEng (z wyróżnieniem) lub BSc (z wyróżnieniem) w inżynierii mechanicznej, inżynierii mechatronicznej, inżynierii utrzymania ruchu, inżynierii elektrycznej, inżynierii elektronicznej lub innych pokrewnych przedmiotów.

Mile widziane są aplikacje od osób z niestandardowymi kwalifikacjami lub odpowiednim doświadczeniem zawodowym / życiowym, które mogą wykazać się umiejętnością radzenia sobie i czerpania korzyści ze studiów magisterskich.

Kwalifikacje dostępu powinny zwykle dotyczyć przedmiotu inżynierii mechanicznej lub pokrewnego obszaru.

Studenci, których pierwszym językiem nie jest angielski, będą musieli wykazać się znajomością tego języka. Normalny minimalny wymagany standard to IELTS 6.5 lub jego odpowiednik

Rankingi University of Central Lancashire w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 28 rankingi uniwersytetów University of Central Lancashire

O University of Central Lancashire

University of Central Lancashire (UCLAN) jest finansowanym przez rząd uniwersytetem znajdującym się w dumnym mieście Preston, w hrabstwie Lancashire, w Anglii. Główny kampus uniwersytetu można znaleźć w samym sercu miasta, zaledwie kilka minut od asortymentu centrów handlowych, rozrywki i życia nocnego dla tych, którzy są zainteresowani.

Lista 386 kursów licencjackich i magisterskich University of Central Lancashire - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Central Lancashire

21905
  • #UCLanFreshers Week 2019