University of Central Lancashire
Promocja mody i stylu życia MA
University of Central Lancashire - University of Central Lancashire

Nasze studia magisterskie z zakresu promocji mody i stylu życia koncentrują się na powiązaniach między organizacjami modowymi a ich konsumentami, interesariuszami i szerszym środowiskiem modowym oraz na kreatywnej istocie branży modowej. Ten kurs jest idealnym wyborem, jeśli Twoim celem zawodowym jest praca dla wysokiej klasy / internetowej marki modowej, luksusowej lub lifestylowej .

• Kurs rozwinie twoją moc intelektualną i wyobraźnię poprzez program studiów, który powstaje ze spójności między teorią a praktyką.
  • W stymulującym środowisku będziesz wymieniać się pomysłami wspieranymi przez faktyczne kreatywne badania, rozwijane i kontekstualizowane. Rozwiniesz nowe połączenia w dziedzinie mody, które rzucają wyzwanie tradycyjnym granicom projektowania.
  • Poznasz i wykorzystasz różne metody badawcze, aby zbadać branding i promocję mody poprzez marketing, reklamę, zarządzanie wydarzeniami, PR, przewidywanie trendów, tożsamość marki i media.

Dlaczego warto studiować z nami

• Moda na Uniwersytecie znajduje się w pierwszej 80 najlepszych szkół mody na świecie w 2020 roku (CEOWORLD Magazine).
  • Rozwijaj swoją specjalistyczną wiedzę w dziedzinie mody, angażując się i nawiązując kontakty z innymi projektantami i artystami.
  • Każdy student, który o to poprosi, będzie miał możliwość odbycia zorganizowanej praktyki zawodowej.

• Foundation / Pathway Courses
    • Others - Further English courses
    • Graduate Degrees Engineering, some science
    • Graduate Degrees Journalism, Nursing
    • Undergraduate Degrees Engineering, some science
    • Undergraduate Degrees Journalism, Nursing
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Fashion and Lifestyle Promotion, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

2:2 Stopień naukowy: Kandydaci są zwykle zobowiązani do ukończenia studiów licencjackich lub pierwszego stopnia w odpowiednim temacie, takim jak Moda i Promocja Marki lub Marketing lub Public Relations lub Dziennikarstwo lub Fashion Merchandising lub Fotografia lub Design.

ekwiwalent brytyjskiego GPA na poziomie 60%

Wszyscy kandydaci muszą przygotować kompleksową propozycję planu studiów, która powinna potwierdzać zainteresowanie, zaangażowanie lub doświadczenie w dziedzinie stylu życia i mody (może to być oświadczenie osobiste).

Każdy, kto chciałby złożyć wniosek bez spełnienia powyższych kryteriów, może złożyć zapytanie za pośrednictwem koordynatora MA

Kompleksowa propozycja planu studiów

IELTS: Wynik 6,5 lub równoważny dla kandydatów, których pierwszym językiem nie jest angielski.

Rankingi University of Central Lancashire w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 28 rankingi uniwersytetów University of Central Lancashire

O University of Central Lancashire

University of Central Lancashire (UCLAN) jest finansowanym przez rząd uniwersytetem znajdującym się w dumnym mieście Preston, w hrabstwie Lancashire, w Anglii. Główny kampus uniwersytetu można znaleźć w samym sercu miasta, zaledwie kilka minut od asortymentu centrów handlowych, rozrywki i życia nocnego dla tych, którzy są zainteresowani.

Lista 386 kursów licencjackich i magisterskich University of Central Lancashire - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Central Lancashire

21905
  • #UCLanFreshers Week 2019