University of Central Lancashire
Praktyka kliniczna, zarządzanie i edukacja MSc
University of Central Lancashire - University of Central Lancashire

Przegląd kursu

• Czy jesteś praktykiem klinicznym lub menedżerem pracującym w zintegrowanym zespole opieki zdrowotnej? Chcesz rozwinąć swoją karierę lub urozmaicić swoją obecną rolę? Nasze studia magisterskie, PGDip lub PGCert w zakresie praktyki klinicznej, zarządzania i edukacji zapewnią Ci zestawy umiejętności potrzebne do pełnienia przyszłych ról w sektorach opieki zdrowotnej i społecznej.
  • Współpracowaliśmy z szerokim gronem klinicystów i menedżerów z całej gospodarki opieki zdrowotnej i społecznej, aby zaprojektować elastyczny kurs, który spełnia Twoje specyficzne potrzeby i odpowiada na wyzwania stojące przed sektorem opieki zdrowotnej i społecznej.
  • Wspieraj rozwój swojej kariery i rozwijaj karierę wielopoziomową, która działa w tandemie z praktyką kliniczną.
  • Według BMA, ramy rozwoju kariery mają pozytywny wpływ na rekrutację i zatrzymanie pracowników, szczególnie tam, gdzie istnieją możliwości elastycznej pracy lub kariery w portfolio. Odpowiedź na konsultacje BMA: W obliczu faktów, kształtowanie przyszłości - projekt strategii zatrudnienia w służbie zdrowia i opiece społecznej w Anglii do 2027 r.

Dlaczego warto studiować z nami

• Studiuj w małych kawałkach w kampusie uniwersyteckim w Preston. Elastyczne, modułowe studia pozwolą Ci rozwijać się we własnym tempie, nawet przez 4 lata w niepełnym wymiarze godzin.
  • Dołącz do tętniącej życiem społeczności akademickiej złożonej z klinicystów i menedżerów z całego sektora opieki zdrowotnej i społecznej.
  • Przekształć poprzednie studia Continuing Professional Development (CPD) w punkty akademickie na poczet nagrody podyplomowej. Uzupełnij te punkty, wybierając spośród szerokiej gamy modułów i zbuduj kurs dostosowany do Twoich potrzeb i potrzeb Twojej organizacji.

Dodatkowe informacje

Certyfikowane CPD lub wcześniejsze studia mogą zostać przekształcone w punkty akademickie.

Szkoła uznaje:

1. Pomyślne ukończenie odpowiedniego programu CPD lub krótkiego kursu University of Central Lancashire

2. Pomyślne ukończenie uznanego programu CPD partnera lub krótkiego kursu

3. Wykazanie osiągnięcia odpowiedniego poziomu funkcjonowania lub osiągnięć w ramach Twojej kariery zawodowej, które można uznać za równoważne z proponowanymi studiami podyplomowymi.

4. Kurs rozwoju zawodowego i osobistego w praktyce ogólnej (PED) z Health Education England North West

Zostaniesz poproszony o pokazanie, w jaki sposób twoja wcześniejsza nauka odnosi się do poprawy twojej praktyki i zostaniesz poddany ocenie formatywnej i sumatywnej przez zespół kursu.

• Każda wcześniejsza nauka może być brana pod uwagę z ostatnich 10 lat, ale musi być istotna dla Twojej obecnej roli.
  • Maksymalna liczba punktów za wcześniejszą naukę wynosi dwie trzecie całkowitej liczby punktów wymaganych do uzyskania nagrody (120 punktów).
  • Omówisz swoją wcześniejszą naukę z naszym trenerem kariery i zaplanujesz opcje przejścia do odpowiedniej nagrody podyplomowej.

• Foundation / Pathway Courses
    • Others - Further English courses
    • Graduate Degrees Engineering, some science
    • Graduate Degrees Journalism, Nursing
    • Undergraduate Degrees Engineering, some science
    • Undergraduate Degrees Journalism, Nursing
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Clinical Practice, Management and Education, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Brytyjski dyplom z wyróżnieniem (2:2 klasy lub wyższy) lub równoważny, z odpowiedniego przedmiotu; Mile widziani są kandydaci niestandardowi. Uznanie wcześniejszego uczenia się i uczenia się w miejscu pracy może być dostępne; Wystarczająca znajomość języka angielskiego (poziom IELTS 6.5 lub równoważny)

Rankingi University of Central Lancashire w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 28 rankingi uniwersytetów University of Central Lancashire

O University of Central Lancashire

University of Central Lancashire (UCLAN) jest finansowanym przez rząd uniwersytetem znajdującym się w dumnym mieście Preston, w hrabstwie Lancashire, w Anglii. Główny kampus uniwersytetu można znaleźć w samym sercu miasta, zaledwie kilka minut od asortymentu centrów handlowych, rozrywki i życia nocnego dla tych, którzy są zainteresowani.

Lista 386 kursów licencjackich i magisterskich University of Central Lancashire - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Central Lancashire

Zaawansowana praktyka kliniczna MSc
(The University of York)