University of Birmingham
Mistrzowie globalnych technologii i systemów energetycznych MSc
University of Birmingham - University of Birmingham

Ten kurs zapewnia zarówno zrozumienie, w jaki sposób zmieniają się systemy energetyczne, jak i jakie technologie będą ważne w przyszłości. Program oparty na wyzwaniach znajduje się obok uznanych na całym świecie innowacji w Birmingham Energy Institute, który obejmuje badania podstawowe aż do zastosowań przemysłowych .

Systemy energetyczne na całym świecie przechodzą transformację, której czynnikami są m.in:

• Wpływ na środowisko, zwłaszcza zmiany klimatu i jakość powietrza;
  • rosnący popyt i zapewnienie powszechnego dostępu do niezawodnych dostaw;
  • rosnąca urbanizacja, wywierająca presję na infrastrukturę.

Aby osiągnąć te cele, opracowywane są nowe technologie, ale same systemy również się zmieniają. Ludzie są potrzebni nie tylko do opracowywania lub wdrażania pojedynczych technologii, ale także do zrozumienia kontekstu, w którym będą one działać. Ten interdyscyplinarny kurs ma na celu zaspokojenie tej potrzeby w kontekście globalnym.

Program przyjmuje podejście systemowe do dostarczania, dystrybucji i wykorzystania energii we wszystkich formach. Treść kursu jest dostarczana przez Szkołę Inżynierii Chemicznej we współpracy ze Szkołą Fizyki i Astronomii oraz Szkołą Rządu i Społeczeństwa, przez pracowników naukowych, którzy mają doświadczenie w środowisku akademickim, przemyśle i polityce.

Będziesz studiować 120 punktów podstawowego materiału, aby zapewnić szeroki zakres i głębię; oprócz nauki o konkretnych technologiach energetycznych i projektowaniu systemów energetycznych, kurs obejmuje również ekonomię, politykę i geopolitykę energii. Pozwoli ci to zrozumieć, w jaki sposób działają systemy energetyczne i jak muszą się zmieniać, aby sprostać przyszłym celom.

60-kredytowy projekt badawczy da Ci możliwość dogłębnego zbadania zagadnień i pozwoli na podjęcie najnowocześniejszych badań nad projektami eksperymentalnymi, teoretycznymi lub opartymi na polityce w ramach jednej z uznanych na całym świecie grup badawczych Szkoły.

Eksperci zarówno z całego uniwersytetu, jak i z sektora energetycznego będą zaangażowani w nasze podejście do projektowania i analizy globalnych systemów energetycznych, zapewniając studentom wszechstronne doświadczenie edukacyjne.

Program obejmuje 120 punktów materiału dydaktycznego, z czego 110 punktów to podstawa, a 10 to opcjonalne, z których większość będzie nauczana w trybie intensywnym (moduły tygodniowe) oraz 60-kredytowy projekt badawczy prowadzony pod nadzorem jednego z członków kadry akademickiej Szkoły. Podstawowy materiał dydaktyczny będzie dostarczany w formie wykładów, tutoriali, seminariów i warsztatów, z włączeniem wiedzy specjalistycznej zarówno z innych szkół na Uniwersytecie, jak i zewnętrznych specjalistów z sektora energetycznego. Semestr jesienny skupi się bardziej na teoretycznym zrozumieniu procesów inżynierii energetycznej oraz podstawowych pojęciach z zakresu ekonomii i polityki. Semestr wiosenny będzie miał podejście bardziej skoncentrowane na zastosowaniach, w którym będą szersze rozważania na temat funkcjonowania globalnych systemów energetycznych oraz możliwości zastosowania zdobytej wiedzy do zaprojektowania ścieżki do konkretnego systemu energetycznego dla aglomeracji w najbliższej przyszłości.

• (no subscore less than 6.0)

Wymagania dotyczące języka angielskiego mogą dotyczyć studentów zagranicznych
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Global Energy Technologies and Systems Masters, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

**Powinieneś mieć lub oczekiwać, że uzyskasz stopień 2:1 z wyróżnieniem z brytyjskiej instytucji akademickiej (lub równoważne kwalifikacje zagraniczne) w dziedzinie inżynierii lub nauk fizycznych.

Pod uwagę mogą być również brani wybitni kandydaci z dyplomami w dziedzinie nauk przyrodniczych i ekonomii, jeśli zawierają one odpowiedni składnik matematyki.

Pod uwagę mogą być brani również kandydaci z dużym, odpowiednim doświadczeniem po ukończeniu studiów.

Niektóre treści na tym kursie będą dostarczane przez nauki społeczne, więc nacisk na biegłość w pisaniu będzie bardziej wyraźny.

Rankingi University of Birmingham w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 38 rankingi uniwersytetów University of Birmingham

O University of Birmingham

University of Birmingham jest uniwersytetem badawczym z siedzibą w Edgbaston, Birmingham, Anglia. Celem uniwersytetu jest bycie w czołówce pod względem edukacyjnym, a ich program nauczania jest nieustannie kształtowany przez nowe odkrycia w badaniach. Główny kampus znajduje się w odległości trzech mil od centrum Birmingham, do którego nie trzeba długo jechać autobusem, jeśli student zdecyduje, że chciałby spędzić tam trochę swojego wolnego czasu.

Lista 469 kursów licencjackich i magisterskich University of Birmingham - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Birmingham

• Life as an international student at Birmingham
  • Why do students choose to study at the University of Birmingham? We asked some!
  • BA Social Work: Student feedback
  • 61 Questions with English student Charlotte
  • Students from Turkey at the University of Birmingham

Inżynieria środowiska MEng (Hons)