University of Birmingham
Środowisko, rozwój i polityka MSc
University of Birmingham - University of Birmingham

**Nasze studia magisterskie w zakresie środowiska, rozwoju i polityki przyjmują nowatorskie podejście do szkolenia w zakresie środowiska i rozwoju, uznając znaczenie władzy i polityki na wszystkich poziomach podejmowania decyzji.

Możliwości i wyzwania środowiskowe są ściśle powiązane z rozwojem międzynarodowym, a zrozumienie przyczyn, charakteru i konsekwencji kwestii środowiskowych jest niezbędne dla każdego, kto pracuje nad promowaniem pozytywnych zmian w źródłach utrzymania ubogich.

Władza i polityka mają zasadniczy wpływ na to, w jaki sposób środowisko jest uznawane, chronione i wykorzystywane. Uznając to, MSc Environment, Development and Politics przyjmuje nowatorskie podejście do szkolenia w zakresie środowiska i rozwoju, podkreślając znaczenie władzy i polityki na wszystkich poziomach podejmowania decyzji, od lokalnego do globalnego. Program jest zatem realizowany we współpracy z Wydziałem Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych (POLSIS).

**Dlaczego warto studiować ten kierunek?

Wydział Rozwoju Międzynarodowego jest dobrze oceniany na arenie międzynarodowej przez sponsorów, agencje darczyńców, rządy i organizacje pozarządowe. Studiuj z nami, aby skorzystać z:

-Ekspertyza w kluczowych kwestiach i umiejętności cenione przez pracodawców -Tętniąca życiem, przyjazna społeczność -Indywidualna zagraniczna praca w terenie lub wizyta studyjna wliczona w czesne (programy na terenie kampusu) -Elastyczne programy i szeroki wybór modułów (studenci studiów niestacjonarnych również mile widziani) -Zróżnicowana i międzynarodowa społeczność studencka -Silne wsparcie w nauce i znajomości języka angielskiego -Każdy program jest prowadzony przez zespół multidyscyplinarnych specjalistów, którzy będą ściśle współpracować z Tobą, aby zająć się indywidualnymi zainteresowaniami i obawami. Zostanie Ci przydzielony opiekun naukowy, który będzie wspierał Cię w postępach w nauce przez cały rok.

• (no subscore less than 6.0)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Environment, Development and Politics, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Wyższy stopień z wyróżnieniem drugiej klasy lub równoważny z zatwierdzonego uniwersytetu lub równoważne kwalifikacje zawodowe w odpowiedniej dziedzinie (równoważna średnia ocen w USA wynosi 3,2) lub; Niższy stopień z wyróżnieniem drugiej klasy z zatwierdzonego uniwersytetu z doskonałym doświadczeniem zawodowym; Odpowiednia znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Pod uwagę brane są stopnie naukowe ze wszystkich dyscyplin, a także doświadczenie zawodowe kandydata.

Studenci zagraniczni - Możesz spełnić nasze wymagania dotyczące języka angielskiego na dwa sposoby:

Rankingi University of Birmingham w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 38 rankingi uniwersytetów University of Birmingham

O University of Birmingham

University of Birmingham jest uniwersytetem badawczym z siedzibą w Edgbaston, Birmingham, Anglia. Celem uniwersytetu jest bycie w czołówce pod względem edukacyjnym, a ich program nauczania jest nieustannie kształtowany przez nowe odkrycia w badaniach. Główny kampus znajduje się w odległości trzech mil od centrum Birmingham, do którego nie trzeba długo jechać autobusem, jeśli student zdecyduje, że chciałby spędzić tam trochę swojego wolnego czasu.

Lista 469 kursów licencjackich i magisterskich University of Birmingham - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Birmingham

• Life as an international student at Birmingham
  • Why do students choose to study at the University of Birmingham? We asked some!
  • BA Social Work: Student feedback
  • 61 Questions with English student Charlotte
  • Students from Turkey at the University of Birmingham

Edgbaston Campus