University of Birmingham
Mistrzowie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego MSc
University of Birmingham - University of Birmingham

Poznaj podstawowe zasady sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Ten specjalistyczny program magisterski / magisterski sztucznej inteligencji pozwoli Ci zastosować swoją wiedzę do rzeczywistych problemów .

W ciągu ostatnich dziesięciu lat nastąpił zdumiewający postęp w dziedzinie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, które obiecują zmienić sposób, w jaki interpretujemy i wykorzystujemy dane. Postępy te już znajdują zastosowanie w naszym codziennym życiu w obszarach, które obejmują automatyczne tłumaczenie języka, rozpoznawanie i generowanie mowy, systemy rekomendacji, identyfikację twarzy i inne aplikacje, których możemy nawet nie być świadomi. Pozwalają nam również myśleć o naturze inteligencji z różnych perspektyw, aby zrozumieć sposób, w jaki ludzie wykonują zadania, a także rozszerzać i wspierać nasze umiejętności w obszarach takich jak diagnostyka medyczna, gdzie techniki sztucznej inteligencji zaczynają być wykorzystywane do filtrowania ogromnych zbiorów danych medycznych, aby zapewnić lekarzom nowe spostrzeżenia, które można wykorzystać do postawienia diagnozy lub planu leczenia.

W ramach tego programu poznasz podstawowe zasady sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego oraz dowiesz się, w jaki sposób maszyny mogą postrzegać, badać i rozumieć otaczający nas świat. Rozszerzysz i zastosujesz swoją wiedzę do rzeczywistych problemów w znaczącym indywidualnym projekcie, pracując z jednym z naszych wiodących na świecie naukowców, z których wielu ściśle współpracuje z Alan Turing Institute, brytyjskim krajowym instytutem AI i Data Science, którego członkiem jest University of Birmingham. Dowiesz się, co sztuczna inteligencja obecnej generacji może, a czego nie może zrobić, o współczesnych wyzwaniach oraz o względach społecznych i etycznych, abyś mógł podejmować świadome decyzje dotyczące tego, w jaki sposób techniki sztucznej inteligencji powinny być wykorzystywane w prawdziwym świecie.

Będziesz studiować szereg modułów obowiązkowych i będziesz mógł wybierać spośród różnych modułów opcjonalnych, jednocześnie podejmując projekt sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego.

Program obejmuje wykłady, samouczki, ćwiczenia, zajęcia praktyczne, projekty i samodzielną naukę.

• (no subscore less than 6.0)

Wymagania dotyczące języka angielskiego mogą dotyczyć studentów zagranicznych
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Artificial Intelligence and Machine Learning Masters, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

2:1 stopień z wyróżnieniem (lub równoważny) w dyscyplinie numerycznej (informatyka, matematyka, fizyka, inżynieria, ekonomia lub inny program z istotną zawartością matematyki).

Pamiętaj, że prowadzimy etapowy proces rekrutacji do tego programu, ponieważ jest on bardzo konkurencyjny i jako taki jest to minimalny wymóg wstępu.

Studenci, którzy nie studiowali w języku angielskim, muszą zdać uznany test z języka angielskiego.

Rankingi University of Birmingham w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 35 rankingi uniwersytetów University of Birmingham

O University of Birmingham

University of Birmingham jest uniwersytetem badawczym z siedzibą w Edgbaston, Birmingham, Anglia. Celem uniwersytetu jest bycie w czołówce pod względem edukacyjnym, a ich program nauczania jest nieustannie kształtowany przez nowe odkrycia w badaniach. Główny kampus znajduje się w odległości trzech mil od centrum Birmingham, do którego nie trzeba długo jechać autobusem, jeśli student zdecyduje, że chciałby spędzić tam trochę swojego wolnego czasu.

Lista 469 kursów licencjackich i magisterskich University of Birmingham - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Birmingham

• Life as an international student at Birmingham
  • Why do students choose to study at the University of Birmingham? We asked some!
  • BA Social Work: Student feedback
  • 61 Questions with English student Charlotte
  • Students from Turkey at the University of Birmingham

Informatyka (sztuczna inteligencja) Msci (Hons)