University of Bedfordshire
Kreatywna cyfrowa produkcja filmowa MA
University of Bedfordshire - University of Bedfordshire

Umiejętnie łącząc teorię z praktyką, kurs ten daje Ci praktyczne doświadczenie w tworzeniu filmów na profesjonalnym poziomie, od scenariusza po postprodukcję. Przygotuje Cię do pracy w branży telewizyjnej i filmowej lub napisania własnej historii jako niezależny twórca filmowy. Kurs zachęca do odkrywania świata produkcji filmowej, w tym różnych podejść do opowiadania historii; pisania scenariuszy; planowania i rozwoju produkcji; cyfrowej produkcji filmowej; technik montażu i postprodukcji; historii i teorii filmu. Ukończysz także końcową pracę dyplomową lub projekt. Jeśli zdecydujesz się na projekt, podejmiesz wyzwanie stworzenia własnego filmu - fabularnego, dokumentalnego lub hybrydowego.

**Dlaczego warto wybrać ten kurs?

• Zdobądź specjalistyczną wiedzę i umiejętności potrzebne do profesjonalnej pracy i osiągania dobrych wyników w szybko rozwijającej się dziedzinie cyfrowej produkcji filmowej.
  • Studiuj z dynamicznym, doświadczonym zespołem uznanych filmowców, ekspertów akademickich i opublikowanych naukowców
  • Rozwijaj swoją sieć branżową i przyszły potencjał zatrudnienia poprzez spotkania z wiodącymi filmowcami, redaktorami filmowymi i kierownictwem branży
  • Naucz się szeregu ważnych umiejętności, które można wykorzystać w pracy w radiofonii i telewizji, dziennikarstwie, administracji artystycznej lub medialnej, rządowych regulacjach dotyczących mediów, badaniach, marketingu, sprzedaży i reklamie.
  • Skorzystaj ze stopnia naukowego umożliwiającego kontynuowanie studiów magisterskich i doktoranckich

• Foundation / Pathway Courses

Aby uzyskać informacje na temat finansowania studiów podyplomowych, odwiedź stronę: https://www.beds.ac.uk/howtoapply/postgraduatestudy/postgraduate-fees-and-funding
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Creative Digital Film Production, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Kandydaci powinni posiadać dyplom ukończenia studiów licencjackich z wyróżnieniem lub równoważny.

Kandydaci powinni posiadać dyplom ukończenia studiów w dziedzinie sztuki, nauk humanistycznych lub społecznych; lub znaczące doświadczenie w branży medialnej.

Wszyscy kandydaci muszą przedstawić dwustronicową propozycję filmu dokumentalnego, który chcieliby nakręcić, oraz przedstawić dowody na umiejętność wykorzystania obrazów do opowiadania historii za pomocą rolki pokazowej.

Rankingi University of Bedfordshire w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 16 rankingi uniwersytetów University of Bedfordshire

O University of Bedfordshire

University of Bedfordshire to finansowany ze środków publicznych uniwersytet znajdujący się w Bedfordshire i Buckinghamshire w Anglii. Jeden z głównych kampusów, w Luton, jest domem dla szkół biznesu, mediów, sztuki i projektowania, nauk ścisłych, informatyki, prawa, psychologii i nauk społecznych. Kampus w Bedford znajduje się zaledwie dwadzieścia minut spacerem od centrum miasta i jest domem dla szkół edukacji podstawowej, edukacji wtórnej, wychowania fizycznego, sportu i nauk o ćwiczeniach oraz turystyki.

Lista 306 kursów licencjackich i magisterskich University of Bedfordshire - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Bedfordshire

• Help and advice: Student life
  • Bethany's journey through Science