Ulster University
Psychologia sportu i wysiłku fizycznego MSc
Ulster University - Ulster University

Ten kurs jest przeznaczony dla aspirujących profesjonalistów w dziedzinie psychologii sportu i ćwiczeń. Zdobędziesz profesjonalne szkolenie w zakresie udzielania wsparcia psychologicznego klientom, zdobędziesz umiejętności psychologiczne związane z zawodem, rozwiniesz krytyczne podejście do istniejącej bazy wiedzy i przeprowadzisz badania, a wszystko to w ramach modelu opartego na praktyce naukowej. Zdobędziesz podstawy teorii, tematów, zagadnień i praktycznych umiejętności kluczowych dla bazy wiedzy psychologii sportu i ćwiczeń. To podejście tematyczne wspiera i odzwierciedla krytyczną filozofię, która leży u podstaw programu i ma kluczowe znaczenie dla nauczania, uczenia się i oceny. Trzy główne tematy: teoria-praktyka, indywidualna treść, stabilność-zmiana przenikają wszystkie nauczane moduły.

Po pomyślnym ukończeniu będziesz posiadać profesjonalne umiejętności w zakresie doradztwa, zaawansowanych badań, odpowiednich umiejętności osobistych i zrozumienia środowiska o wysokiej wydajności. Możliwości kariery obejmują nauczanie, badania lub doradztwo w zakresie nauk o sporcie lub psychologii; świadczenie usług klinicznych / doradczych dla różnych grup, w tym sportowców; promocja zdrowia; lub dalsze studia doktoranckie.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Sport and Exercise Psychology, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Kandydaci na akredytowane przez Brytyjskie Towarzystwo Psychologiczne (BPS) studia magisterskie z psychologii sportu i ćwiczeń muszą: Uzyskać stopień 2nd Class Honours lub lepszy w psychologii lub naukach sportowych lub pokrewnej dyscyplinie z uniwersytetu w Wielkiej Brytanii lub Republice Irlandii, z Council for National Academic Awards, National Council for Educational Awards, Higher Education and Training Awards Council lub z instytucji innego kraju, która została uznana za posiadającą równoważny standard; lub równoważny standard (zwykle 50 procent) w Graduate Diploma, Graduate Certificate, Postgraduate Certificate lub Postgraduate Diploma lub zatwierdzonej alternatywnej kwalifikacji; lub wykazać swoją zdolność do podjęcia kursu poprzez akredytację wcześniejszego uczenia się przez doświadczenie (APEL); i spełniają wymagania IELTS dotyczące znajomości języka angielskiego: Minimalny wynik IELTS 6.0.

Rankingi Ulster University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 29 rankingi uniwersytetów Ulster University

O Ulster University

Ulster University to finansowana ze środków publicznych instytucja szkolnictwa wyższego znajdująca się w Irlandii Północnej. Uniwersytet jest właścicielem i zarządcą czterech głównych kampusów: Belfast, Coleraine, Jordanstown i Magee. W każdym z nich znajdują się specjalne udogodnienia dla zajmujących je wydziałów, w tym wielokrotnie nagradzana Klinika Prawa, studia telewizyjne i radiowe, pomieszczenia do fizjologii klinicznej oraz wiele innych dobrze wyposażonych obiektów.

Lista 235 kursów licencjackich i magisterskich Ulster University - Katalog Kursów

Jordanstown

Język niemiecki i psychologia (rok za granicą) MA (Hons)
86% 0% 0% £30160 205 St Andrews Oncampus W pełnym wymiarze godzin