Ulster University
Fotografia (magister sztuk pięknych) MFA (PG)
Ulster University - Ulster University

W Belfast School of Art staramy się rozwijać unikalne głosy fotograficzne, które mocno siedzą w czołówce współczesnego kontekstu międzynarodowego, jednocześnie wydobywając specyfikę naszej wyjątkowej pozycji geograficznej i kulturowej.

Zostaliśmy wyróżnieni przez British Journal of Photography jako jedna z najważniejszych szkół fotograficznych w Europie. Nasi absolwenci pracują na arenie międzynarodowej między książką, galerią, stroną internetową i magazynem, nieustannie kwestionując miejsce fotografii we współczesnym społeczeństwie i sposób, w jaki fotografujemy teraz.

Zespół wykładowców składa się ze współczesnych praktykujących fotografów, pisarzy i myślicieli, którzy wystawiają i publikują na arenie międzynarodowej. Są to profesor Paul Seawright, Ailbhe Greaney, dr KayLynn Deveney, Ken Grant i Clare Gallagher, a także dwóch członków prestiżowej agencji Magnum, Martin Parr i Donovan Wylie. Mamy program wykładów gościnnych, w tym ostatnio Hannah Starkey, Guy Martin i Donald Weber. Podczas całego programu studenci rozwijają świadomość fotografii, ponieważ istnieje ona w kulturze rozwijających się technologii. Są zachęcani do ponownego przemyślenia swojej praktyki zarówno pod względem wizualnym, teoretycznym, jak i kontekstowym. Nasze bliskie powiązania z galeriami fotograficznymi i festiwalami fotograficznymi pomagają studentom budować sieci i praktykę zawodową. Program uzupełnia seria kursów mistrzowskich i zaawansowanych warsztatów umiejętności; coroczna wycieczka do Paryża i regularne wizyty w różnych instytucjach kulturalnych, takich jak muzea i galerie w Irlandii, Wielkiej Brytanii i Europie.

Formalna ocena odbywa się w kluczowych punktach kursu i obejmuje ocenę stworzonych dzieł sztuki wraz z pisemnymi i ustnymi podsumowaniami.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Photography (Masters of Fine Art), MFA (PG). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Kandydaci muszą posiadać: Dyplom z wyróżnieniem 2. klasy lub wyższy uzyskany na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii lub Republice Irlandii, od Council for National Academic Awards, National Council for Educational Awards, Higher Education Training Awards Council lub od instytucji w innym kraju, która została uznana za posiadającą równoważny standard; lub równoważny standard (zwykle 50 procent) w Graduate Diploma, Graduate Certificate, Postgraduate Certificate lub Postgraduate Diploma lub zatwierdzoną alternatywną kwalifikację. W wyjątkowych okolicznościach, gdy dana osoba ma znaczące i znaczące doświadczenie w nauce, portfolio pisemnych dowodów wykazujących spełnienie umiejętności absolwenta (w tym wyniki specyficzne dla przedmiotu, określone przez komitet kursu) może być traktowane jako alternatywna ścieżka wejścia. Dowody wykorzystane do wykazania cech absolwenta nie mogą być wykorzystywane do zwolnienia z modułów w ramach programu. We wszystkich przypadkach kandydaci muszą dostarczyć portfolio praktycznych prac podczas rozmowy kwalifikacyjnej lub przy składaniu wniosku.

Rankingi Ulster University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 29 rankingi uniwersytetów Ulster University

O Ulster University

Ulster University to finansowana ze środków publicznych instytucja szkolnictwa wyższego znajdująca się w Irlandii Północnej. Uniwersytet jest właścicielem i zarządcą czterech głównych kampusów: Belfast, Coleraine, Jordanstown i Magee. W każdym z nich znajdują się specjalne udogodnienia dla zajmujących je wydziałów, w tym wielokrotnie nagradzana Klinika Prawa, studia telewizyjne i radiowe, pomieszczenia do fizjologii klinicznej oraz wiele innych dobrze wyposażonych obiektów.

Lista 235 kursów licencjackich i magisterskich Ulster University - Katalog Kursów

Kreatywne sztuki ekspresyjne i praktyka zdrowotna MArt
(University of Derby)
- - - £14900 - Derby Oncampus W pełnym wymiarze godzin