Ulster University
Studia nad pokojem i konfliktami MSc (PG)
Ulster University - Ulster University

Ten znany na całym świecie program jest oferowany przez wiodących naukowców z Międzynarodowego Instytutu Badań nad Konfliktami (INCORE) na Uniwersytecie Ulster. Jest to wyjątkowa okazja do podjęcia interdyscyplinarnego programu dla absolwentów charakteryzującego się doskonałością akademicką, w kontekście

tętniące życiem i bogate kulturowo społeczeństwo wyłaniające się z konfliktu

Przyciąga studentów z różnych krajów i różnych środowisk akademickich, koncentrując się na krytycznej ocenie przyczyn i konsekwencji konfliktów oraz badaniu teorii i praktyk budowania pokoju po przemocy.

Będziesz pracować nad przyczynami i konsekwencjami konfliktów na szczeblu lokalnym i międzynarodowym oraz promować lepsze strategie pokojowe i budowania pokoju. Doświadczenie współpracy z wiodącymi naukowcami i praktykami w tej dziedzinie jest cechą charakterystyczną programu i lokalizacji Northern

Irlandia zapewnia otwarte drzwi między klasą a nauką przez doświadczenie.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Peace and Conflict Studies, MSc (PG). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Dyplom z wyróżnieniem drugiej klasy lub wyższy lub równoważne uznane kwalifikacje w dziedzinie nauk społecznych, humanistycznych, prawa lub pokrewnej dyscypliny. Można uwzględnić specjalne kwalifikacje, doświadczenie i pochodzenie, a studenci z innymi środowiskami akademickimi będą brani pod uwagę, jeśli kandydaci mogą wykazać swoją zdolność do podjęcia programu poprzez akredytację wcześniejszego uczenia się przez doświadczenie (APEL) lub akredytację wcześniejszego uczenia się (APL).

Kandydaci, których pierwszym językiem nie jest angielski Wymagania językowe dla studentów zagranicznych: IELTS 6.0 lub TOEFL 550.

Rankingi Ulster University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 29 rankingi uniwersytetów Ulster University

O Ulster University

Ulster University to finansowana ze środków publicznych instytucja szkolnictwa wyższego znajdująca się w Irlandii Północnej. Uniwersytet jest właścicielem i zarządcą czterech głównych kampusów: Belfast, Coleraine, Jordanstown i Magee. W każdym z nich znajdują się specjalne udogodnienia dla zajmujących je wydziałów, w tym wielokrotnie nagradzana Klinika Prawa, studia telewizyjne i radiowe, pomieszczenia do fizjologii klinicznej oraz wiele innych dobrze wyposażonych obiektów.

Lista 235 kursów licencjackich i magisterskich Ulster University - Katalog Kursów

Arabski i polityka MA (Hons)
(The University of Edinburgh)
64% 5% 2% £26500 197 Edynburg Oncampus W pełnym wymiarze godzin