Ulster University
Sztuczna Inteligencja (z lub bez Badań Stosowanych) MSc (PG)
Ulster University - Ulster University

Jest to specjalistyczny program, którego głównym celem jest przygotowanie studentów z umiejętnościami w zakresie AI, na które jest duże zapotrzebowanie w kraju i za granicą. AI ma zastosowanie w prawie każdym sektorze przemysłu, w tym w zdrowiu, technologii finansowej, zaawansowanej produkcji, mediach, energii, społeczeństwie obywatelskim i polityce publicznej.

Kurs dostarcza wiedzy i umiejętności z zakresu deep learning, data mining, machine learning, big data, automatyki obliczeniowej, robotyki, inżynierii wiedzy i analityki danych w kontekście AI z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi.

Treść kursu jest informowana przez nasze wiodące na arenie międzynarodowej badania i partnerstwa przemysłowe, w tym nasze wspólnie ustanowione Centrum Innowacji BT Ireland o wartości 28,6 miliona funtów. Będziesz korzystać z infrastruktury o wartości wielu milionów funtów w postaci rozległego i mobilnego środowiska komputerowego.

Absolwenci mogą rozwijać swoją karierę zawodową w różnych dziedzinach przemysłu i zastosowań lub rozpocząć studia doktoranckie.

WAŻNE: Wiele kursów zostanie przeniesionych do kampusu w Belfaście. Nowy kampus ma zgodnie z planem otworzyć swoje drzwi i przyjąć studentów od września 2021 roku. Ze względu na wpływ COVID-19 utrzymujący się do 2021 roku, Uniwersytet ściśle współpracuje z wykonawcami, aby złagodzić jakikolwiek wpływ pandemii na datę otwarcia.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Artificial Intelligence (with or without Applied Research), MSc (PG). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Ulster University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 29 rankingi uniwersytetów Ulster University

O Ulster University

Ulster University to finansowana ze środków publicznych instytucja szkolnictwa wyższego znajdująca się w Irlandii Północnej. Uniwersytet jest właścicielem i zarządcą czterech głównych kampusów: Belfast, Coleraine, Jordanstown i Magee. W każdym z nich znajdują się specjalne udogodnienia dla zajmujących je wydziałów, w tym wielokrotnie nagradzana Klinika Prawa, studia telewizyjne i radiowe, pomieszczenia do fizjologii klinicznej oraz wiele innych dobrze wyposażonych obiektów.

Lista 235 kursów licencjackich i magisterskich Ulster University - Katalog Kursów

Informatyka (sztuczna inteligencja) Msci (Hons)
(Royal Holloway, University of London)
67% 4% 0% £25200 139 Egham Oncampus W pełnym wymiarze godzin