Ulster University
Psychologia Stosowana (Zdrowie Psychiczne i Terapie Psychologiczne) MSc
Ulster University - Ulster University

Wszechstronny program tego kursu MSc zwiększy twoje umiejętności i kompetencje w obszarach wymaganych przez wszystkich profesjonalnych psychologów. Kurs zapewnia dogłębne rozważania na temat teorii psychologicznej i badań dotyczących etiologii, oceny i leczenia problemów psychologicznych w całym okresie życia.

Otrzymasz praktyczną wiedzę na temat niektórych z głównych terapii psychologicznych (mianowicie Terapii Poznawczo-Behawioralnej, Terapii Rodzin i Praktyki Systemowej) oraz zdobędziesz praktyczne doświadczenie w ich stosowaniu, z dodatkową możliwością ubiegania się o staż kliniczny podczas i po kursie. kursu. Podejmiesz również projekt badawczy na poziomie magisterskim.

Nasi absolwenci z powodzeniem zdobyli stanowiska Asystenta Psychologa, co wraz z doświadczeniem pozwala im na zdobycie stanowisk Associate Psychologist. Innym udało się dostać na profesjonalne programy doktoranckie w dziedzinie psychologii klinicznej, doradczej i edukacyjnej lub zapewnić sobie stanowiska badawcze i stypendia doktoranckie w dziedzinie psychologii w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Ponadto studenci, którzy podjęli akredytowane szkolenie Psychological Wellbeing Practitioner (PWP) w ramach kursu, z powodzeniem zdobyli stanowiska PWP.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Applied Psychology (Mental Health and Psychological Therapies), MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Ulster University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 29 rankingi uniwersytetów Ulster University

O Ulster University

Ulster University to finansowana ze środków publicznych instytucja szkolnictwa wyższego znajdująca się w Irlandii Północnej. Uniwersytet jest właścicielem i zarządcą czterech głównych kampusów: Belfast, Coleraine, Jordanstown i Magee. W każdym z nich znajdują się specjalne udogodnienia dla zajmujących je wydziałów, w tym wielokrotnie nagradzana Klinika Prawa, studia telewizyjne i radiowe, pomieszczenia do fizjologii klinicznej oraz wiele innych dobrze wyposażonych obiektów.

Lista 235 kursów licencjackich i magisterskich Ulster University - Katalog Kursów

Psychoterapia i doradztwo (zintegrowane studia magisterskie) MPsychSc
(Plymouth Marjon University)
75% 0% 10% £14500 119 Plymouth Oncampus W pełnym wymiarze godzin