The University of Warwick
Inteligentne systemy produkcyjne MSc
The University of Warwick - The University of Warwick

Nasz MSc in Intelligent Manufacturing Systems został zaprojektowany, aby rozwinąć inżynierów, którzy będą w stanie odgrywać skuteczną rolę w rozwoju i zarządzaniu przyszłymi systemami produkcyjnymi. Są to przyszłe systemy, które wykorzystują wzrost technologii cyber-fizycznych, potocznie znanych jako Przemysł 4.0, inteligentna fabryka lub fabryka przyszłości. W miarę jak fabryki stają się coraz inteligentniejsze, kraje na całym świecie zaczęły wprowadzać państwowe inicjatywy promujące cyfrową produkcję i Przemysł 4.0. Istnieje globalne zapotrzebowanie na inżynierów wyposażonych w zrozumienie i umiejętności, które pozwolą na realizację tych inicjatyw.

W WMG pracujemy na czele powstających technologii, a poprzez współpracę R&D z partnerami przemysłowymi napędzamy transfer wiedzy do nowych obszarów. Jako aktywny globalny gracz w badaniach nad cyberprodukcją, WMG jest dobrze przygotowany do rozwijania umiejętności w tym obszarze.

Jako student Inteligentnych Systemów Produkcyjnych skorzystasz z wielu dynamicznych badań prowadzonych w WMG w obszarach cyfrowej produkcji, cyfrowego cyklu życia, systemów automatyki i robotyki. Zdobędziesz gruntowne zrozumienie sposobów, w jakie charakterystyka produktu i popytu wpływa na projektowanie i działanie systemów produkcyjnych, a także poznasz szereg odpowiednich metod naukowych, aby zdiagnozować problemy w projektowaniu, wdrażaniu i działaniu systemów produkcyjnych. Pod koniec studiów magisterskich będziesz w stanie uzasadnić argumenty przemawiające za przyjęciem cyber-technologii jako środka do poprawy wydajności systemu produkcyjnego.

Ten kurs łączy tworzenie wartości z rozwojem strategicznym w środowisku produkcyjnym, dając Ci możliwość poznania najnowszych technik i procesów produkcyjnych. Pracujemy na czele powstających technologii, a poprzez współpracę R&D z partnerami przemysłowymi napędzamy transfer wiedzy do nowych obszarów.

Ten kurs zapewni studentom możliwość zdobycia konkretnych umiejętności technicznych, przede wszystkim w zakresie modelowania/symulacji komputerowej. W tym celu wszyscy studenci będą mieli dostęp do kont z platformą Dassault Systems 3D Experience, która jest używana przez wiele wiodących firm z branży motoryzacyjnej i lotniczej.

Jako student możesz również skorzystać z zaangażowania w WMG's Smart Factory Innovation Hub - centrum transferu wiedzy dla praktyków przemysłowych, prowadzonego przez High Value Manufacturing Catapult i wspieranego przez WMG's Automation Systems Group.

Zasadniczo kurs ten łączy tworzenie wartości z rozwojem strategicznym w środowisku produkcyjnym, dając ci możliwość poznania najnowszych technik i procesów produkcyjnych.

Rozwiniesz zrozumienie koncepcji systemów inżynierii produkcji oraz umiejętności analizowania, projektowania i wdrażania tych systemów w praktyce. Zdobędziesz również zrozumienie zarządzania strategicznego i operacyjnego oraz nauczysz się jak stosować technologię, narzędzia jakości i specyficzne techniki w celu poprawy działania.

Przez cały rok będziesz zapoznawany z najnowocześniejszymi procesami produkcyjnymi, technologiami i materiałami w naszej światowej klasy hali inżynierskiej oraz Międzynarodowym Instytucie Produkcji Nanokompozytów.

• Foundation / Pathway Courses
    • Undergraduate Degrees Arts
    • Undergraduate Degrees Business, Computer and Social Studies
    • Undergraduate Degrees Faculty of Sciences excepting MORSE
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Intelligent Manufacturing Systems, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi The University of Warwick w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 37 rankingi uniwersytetów The University of Warwick

O The University of Warwick

Uniwersytet Warwick, często skracany do Warw, jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym położonym na obrzeżach Coventry w Anglii. Mając na uwadze przyszłość, Warw zamierza do 2030 roku stać się jednym z wyjątkowych uniwersytetów na świecie, pomagając przekształcać region, kraj i świat dla wspólnego dobra poprzez zastosowanie badań naukowych. Główny kampus uniwersytetu znajduje się pomiędzy Coventry i Warwickshire, na prawie trzech kilometrach kwadratowych liściastych terenów leśnych.

Lista 313 kursów licencjackich i magisterskich The University of Warwick - Katalog Kursów

Skład uczniów The University of Warwick

• Was social life important to you when choosing university?
  • Why Warwick?
  • Wellbeing at Warwick: What support is available?
  • English at the University of Warwick
  • Living off-campus at Warwick - a student's perspective
  • Campus life at the University of Warwick

Inżynieria produkcji MEng (Hons)