The University of Nottingham
Executive - Opieka zdrowotna MBA MBA (Exec)
The University of Nottingham - The University of Nottingham

Nasz Executive MBA Healthcare to zaawansowany kurs zarządzania przygotowujący profesjonalistów opieki zdrowotnej do wyzwań związanych z organizacją i zarządzaniem złożonymi usługami opieki zdrowotnej. Jest on przeznaczony dla tych, którzy chcą utrzymać koncentrację na sektorze opieki zdrowotnej, jednocześnie otrzymując szerokie wykształcenie MBA.

Kurs został zaprojektowany, aby odpowiedzieć na zmieniający się globalny i brytyjski krajobraz poprzez opracowanie konkurencyjnych rozwiązań, aby zarządzać konkurencyjnymi wymaganiami użytkowników usług, zleceniodawców i regulatorów. Kurs ten opiera się na twoich obecnych latach umiejętności i doświadczenia w zarządzaniu i pomoże rozszerzyć twoje globalne perspektywy zawodowe i potencjał zarobkowy.

Kurs ma elastyczną strukturę, dzięki czemu możesz połączyć naukę z wymagającą karierą. Możesz wybrać, ile czasu zajmie Ci ukończenie programu (od dwóch do czterech lat) i wybrać jeden z kilku punktów startowych w ciągu roku, aby dopasować się do swoich potrzeb. Możesz również zmieniać liczbę modułów, które bierzesz w każdym roku i rozłożyć koszty płacąc za każdy moduł w miarę postępów.

Będziesz studiować podstawowe moduły obejmujące kluczowe obszary zarządzania, w tym przywództwo, marketing, finanse i przedsiębiorczość. Edukacja w zakresie przedsiębiorczości jest jedną z naszych najmocniejszych stron, a ty weźmiesz udział w procesie Ingenuity - unikalnej metodzie zachęcania do kreatywnego rozwiązywania problemów, opracowanej przez nasz Haydn Green Institute for Innovation and Entrepreneurship.

Weźmiesz również dwa moduły opieki zdrowotnej, które są prowadzone przez zaproszonych ekspertów z sektora opieki zdrowotnej i pracowników akademickich, których badania koncentrują się szczególnie na zarządzaniu opieką zdrowotną. Ten MBA jest wspierany przez Centre for Health Innovation, Leadership and Learning, wiodące centrum badań nad zarządzaniem i organizacjami w opiece zdrowotnej. Możesz także skupić się na swoich zainteresowaniach i celach zawodowych, wybierając spośród specjalistycznych modułów opcjonalnych, obejmujących tematy, takie jak kapitał wysokiego ryzyka, etyka, inteligencja biznesowa i zarządzanie zmianą.

Wykonasz również projekt związany z zarządzaniem w służbie zdrowia, pracując z organizacją opieki zdrowotnej, aby pomóc jej w rozwiązaniu rzeczywistych problemów biznesowych. Jest to okazja do wykorzystania wiedzy w praktyce, zrobienia wrażenia na potencjalnym pracodawcy i nawiązania dobrych relacji, z których będziesz mógł czerpać korzyści w przyszłości.

Fundamentalną częścią twojej nauki i rozwoju jest praca w grupie. Zapewniamy program zarządzania i umiejętności interpersonalnych, w którym biorą udział wszyscy studenci MBA, co pomoże ci stworzyć sieci społeczne i ułatwi ci powrót do życia akademickiego. Praca z utalentowanymi rówieśnikami z różnych środowisk zawodowych i kulturowych pomoże Ci rozwinąć globalną perspektywę.

Kurs obejmuje wiele możliwości zdobycia praktycznego doświadczenia i nawiązania kontaktów, w tym nasze międzynarodowe wyjazdy studyjne (w zależności od ograniczeń dotyczących podróży), podczas których zdobędziesz bezpośrednie doświadczenie w globalnym biznesie poprzez spotkania z kadrą kierowniczą, wizyty w firmach i sesje z ekspertami. Nasze wyjątkowe połączenia z Chinami i Malezją oferują również fantastyczną okazję do poznania podstaw prowadzenia biznesu w tych krajach. Odwiedzisz również firmy w Nottingham i Londynie w ramach naszego Business Practice Week, aby dowiedzieć się z pierwszej ręki o różnych typach firm, ich aktualnych wyzwaniach i o tym, jak odnoszą się one do teorii, którą studiujesz.

Twój rozwój osobisty i zawodowy jest przedmiotem ciągłej rozmowy w trakcie trwania MBA. Będziesz mógł zastosować wszystko, czego się nauczyłeś, w swojej obecnej roli, a także oferujemy szereg działań związanych z rozwojem kariery, aby pomóc Ci zaplanować kolejny ruch w karierze w oparciu o Twoje indywidualne doświadczenia, umiejętności, zainteresowania i aspiracje. Ukończysz kurs z całą wiedzą, praktycznymi umiejętnościami i pewnością siebie, których potrzebujesz, aby rozwijać swoją karierę.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Executive - Healthcare MBA, MBA (Exec). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi The University of Nottingham w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 29 rankingi uniwersytetów The University of Nottingham

O The University of Nottingham

University of Nottingham jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym z siedzibą w Nottingham, w Anglii. Ich celem jest stanie się globalnym liderem w edukacji i badaniach, kultywując kulturę ciekawości i ambicji. Główny kampus uniwersytetu znajduje się około pół godziny jazdy autobusem od centrum Nottingham, co daje studentom spokój i ciszę, których potrzebują do nauki, a jednocześnie nie usuwa ich całkowicie z wielkomiejskich wygód.

Lista 388 kursów licencjackich i magisterskich The University of Nottingham - Katalog Kursów

Skład uczniów The University of Nottingham

• Vlog: A day in the life at THE UNIVERSITY OF NOTTINGHAM
  • Vlog: 5 favourite things about the University of Nottingham
  • Vlog: Advice for new international students
  • Vlog: FIRST WEEK at the UNIVERSITY OF NOTTINGHAM
  • Ask a Latin American student: Why did you choose The University of Nottingham?
  • Ask a Latin American student: Advice on studying in the UK

Jubilee Campus

Zdrowie i opieka społeczna MSc
(University of Huddersfield)