The University of Northampton
Nauczanie języka angielskiego dla osób posługujących się innymi językami (TESOL) MA
The University of Northampton - The University of Northampton

Angielski jest globalnym językiem używanym codziennie w biznesie, edukacji i mediach przez wiele osób, dla których jest to raczej drugi niż "ojczysty" język. Ten kurs został zaprojektowany, aby zapewnić Ci wiedzę i umiejętności, aby być skutecznym nauczycielem języka. Stosując spostrzeżenia z badań lingwistycznych na temat tego, jak angielski jest uczony i używany w wielu różnych sytuacjach, program z praktycznym naciskiem pomoże Ci stać się zaradnym, refleksyjnym i pewnym siebie profesjonalistą w dziedzinie TESOL (Nauczanie języka angielskiego dla osób mówiących innymi językami).

• Zdobądź doświadczenie zawodowe, ściśle współpracując z kadrą nauczycielską.
  • Rozwijaj swoje umiejętności i pewność siebie w nauczaniu poprzez zastosowanie teorii w praktyce poprzez obserwację lekcji, planowanie zadań i mikro-nauczanie rówieśników.
  • Możliwość dołączenia do organizacji zawodowych i uczestniczenia w konferencjach, seminariach i imprezach towarzyskich.
  • Kwalifikujesz się do 20% zniżki dla absolwentów.

• All other courses
    • Foundation / Pathway Courses
    • General Test
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Teaching English to Speakers of Other Languages (TESOL), MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Aby wziąć udział w tym kursie, będziesz potrzebować:

Dyplom z wyróżnieniem uzyskany na brytyjskim uniwersytecie na poziomie niższym niż drugi lub wyższym w dziedzinie języka angielskiego, nauk humanistycznych lub języka obcego lub równoważne kwalifikacje zawodowe.

Albo

Dyplom z wyróżnieniem uzyskany na uznanym uniwersytecie poza Wielką Brytanią na poziomie niższym niż drugi lub wyższym w zakresie języka angielskiego, nauk humanistycznych lub języka obcego lub równoważne kwalifikacje zawodowe.

Kandydaci, którzy posiadają dyplom z języka angielskiego, nauk humanistycznych lub języka obcego lub równoważne kwalifikacje zawodowe oraz ostatnie doświadczenie w nauczaniu trwające co najmniej dwa lata, zostaną pozytywnie rozpatrzeni. W takim przypadku kandydat zostanie zwykle przesłuchany i musi wykazać, że nadaje się do programu.

Wymagania dotyczące znajomości języka angielskiego

Wszyscy studenci zagraniczni i studenci z UE ubiegający się o udział w kursie muszą spełniać następujące minimalne wymagania dotyczące języka angielskiego:

Minimalny standard - IELTS 6.5 bez wyniku poniżej 6.0 (lub równoważny)

na studia podyplomowe

Aby uzyskać informacje na temat wymagań dotyczących języka angielskiego na Uniwersytecie, odwiedź naszą stronę IELTS.

Rankingi The University of Northampton w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 12 rankingi uniwersytetów The University of Northampton

O The University of Northampton

University of Northampton jest publicznym uniwersytetem w Northampton, w Anglii. Uniwersytet kładzie szczególny nacisk na doświadczenie studentów, promując spersonalizowane doświadczenie edukacyjne z wykładowcami, którzy dbają o swoich studentów. Kampus Waterside, kampusy Avenue i Park, jak również Centrum Innowacji to główne lokalizacje kampusów Uniwersytetu w Nottingham.

Lista 156 kursów licencjackich i magisterskich The University of Northampton - Katalog Kursów

Skład uczniów The University of Northampton

12090
Liczba uczniów zapisanych na kursy "Nauczanie języka angielskiego jako języka obcego": Rok akademicki - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022