The University of Manchester
Międzynarodowe zarządzanie zasobami ludzkimi i porównawcze stosunki przemysłowe MSc
The University of Manchester - The University of Manchester

Zakres 25-75 percentyla £30122 - £40073 £20370 - £39639 £22368 - £42249

Ludzie są sercem miejsc pracy. Zarządzanie nimi i ich rozwój jest niezbędny, aby pomóc organizacjom osiągnąć ich cele i wspierać pracowników w rozwoju i prowadzeniu znaczącego życia zawodowego.

• Dowiedz się o różnicach między praktykami zatrudnienia i systemami stosunków pracy w różnych krajach i przedsiębiorstwach wielonarodowych.
  • Zrozum, w jaki sposób czynniki społeczne i ekonomiczne wpływają na różnice w praktykach i systemach
  • Zbadaj wpływ integracji gospodarczej na zmieniające się systemy zatrudnienia i stosunków przemysłowych
  • Zdobądź przewagę konkurencyjną na rynku pracy, studiując kurs akredytowany przez Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD).

Uznanie kursu CIPD

Kurs jest akredytowany przez Chartered Institute of Personnel Development (CIPD), oferując możliwość szybkiej ścieżki kariery poprzez członkostwo zawodowe.

. Dołączasz do CIPD jako członek-student, a po zaliczeniu wszystkich jednostek kursu (w tym warsztatów rozwoju umiejętności HR i pracy dyplomowej) możesz zaktualizować swoje członkostwo CIPD do Associate Member. Pamiętaj, że aby uzyskać status członka stowarzyszonego, musisz dołączyć do CIPD jako członek-student i pozostać członkiem przez cały czas trwania programu. Koszty te są ponoszone indywidualnie.

Akredytowany przez General Pharmaceutical Council (GPhC) w celu przejścia do szkolenia przedrejestracyjnego dla farmaceutów, a następnie do rejestracji jako farmaceuta. Uwaga, 5-letni zintegrowany program studiów MPharm obejmuje szkolenie przedrejestracyjne.

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

• All other courses
    • Manchester Business School East - Undergraduate Degrees
    • Manchester Business School - Graduate Degrees
    • (no subscore less than 6.0)
    • (no subscore less than 6.0)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować International Human Resource Management and Comparative Industrial Relations, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Wymagamy dyplomu z wyróżnieniem pierwszej lub wyższej drugiej klasy (2:1, ze średnią 60%) z uniwersytetu w Wielkiej Brytanii lub jego zagranicznego odpowiednika, w dowolnej dyscyplinie.

Oceniając Twoje osiągnięcia akademickie, bierzemy pod uwagę średnią ocen, pozycję w klasie, referencje i pozycję instytucji, w której studiowałeś swoje kwalifikacje.

Rankingi The University of Manchester w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi The University of Manchester w rankingach powiązanych z przedmiotem.

[Opublikowany 22 lipca, 2023]

Zobacz wszystkie 39 rankingi uniwersytetów The University of Manchester

O The University of Manchester

University of Manchester jest finansowanym ze środków publicznych uniwersytetem badawczym, którego wizją jest rozwój edukacji, wiedzy i mądrości dla dobra społeczeństwa. Główna siedziba Uniwersytetu w Manchesterze jest domem dla większości wydziałów i jest określana przez studentów jako "kampus", chociaż w rzeczywistości Manchester nie ma kampusu, ale zamiast tego jest rozproszony po całym mieście Manchester.

Lista 622 kursów licencjackich i magisterskich The University of Manchester - Katalog Kursów

Skład uczniów The University of Manchester

• What makes Manchester special?
  • International students | Aranzazu Carmona Orbezo
  • Chendrawaty Indah Jopoetro: international student profile - The Indonesian Society
  • Fiona’s story: Equity and Merit Scholarships at The University of Manchester
  • The University of Manchester welcomes our new students