The University of Edinburgh
Medycyna Regeneracyjna i Naprawa Tkanek MRes
The University of Edinburgh - The University of Edinburgh

Nasz MSc by Research in Regenerative Medicine and Tissue Repair to roczny, pełnoetatowy program magisterski na kampusie.

Program jest skonstruowany wokół:

• dwa projekty badawcze

• komponent pisania propozycji projektu badawczego

Dla kogo jest ten program? Ten program studiów magisterskich przygotuje Cię do kariery w środowisku akademickim lub w przemyśle, niezależnie od tego, czy niedawno ukończyłeś studia licencjackie, czy jesteś profesjonalistą pragnącym kontynuować karierę naukową.

Program zapewnia interdyscyplinarne szkolenie w tętniącym życiem środowisku badawczym, aby wyszkolić wykwalifikowanych naukowców, którzy są w stanie wykorzystać potencjał medycyny regeneracyjnej do poprawy ludzkiego zdrowia.

Skuteczny postęp w regeneracji i naprawie tkanek opiera się na połączeniu badań podstawowych i translacyjnych w obszarach:

• medycyna regeneracyjna

• biologia rozwojowa

• biologia komórek macierzystych

• badania nad zapaleniem

Takie interdyscyplinarne podejście będzie podstawą rozwoju nowych terapii opartych na komórkach i lekach, stymulujących naprawę tkanek uszkodzonych w wyniku wrodzonych uwarunkowań, urazów lub chorób.

Opcjonalną ścieżką studiów jest rozwój kliniczny produktów leczniczych terapii zaawansowanej (ATMP), który jest oferowany studentom zainteresowanym poznaniem szerszego zakresu specjalności i zastosowań dostępnych w dziedzinie medycyny regeneracyjnej, wykraczających poza ławkę.

W ramach tej ścieżki zdobędziesz wiedzę na temat nauk stosowanych, produkcji, Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) i Zapewnienia Jakości oraz etyki & ram regulacyjnych i praktyk w dostarczaniu ATMP, które są kluczowe dla rozwoju tych terapii w klinice. Następnie skonsolidujesz i zastosujesz swoją wiedzę w projekcie badawczym skoncentrowanym na rzeczywistych scenariuszach produkcyjnych.

Centrum Medycyny Regeneracyjnej Program jest zlokalizowany w Centre for Regenerative Medicine (CRM), specjalnie zbudowanym centrum badawczym, które ma na swoim koncie przeszkolenie ponad 200 studentów studiów podyplomowych.

Centrum jest częścią Institute for Regeneration and Repair (IRR) Uniwersytetu Edynburskiego. Nasi naukowcy i klinicyści badają komórki macierzyste, choroby i naprawę tkanek w celu poprawy ludzkiego zdrowia.

Poprzez lepsze zrozumienie, jak kontrolowane są komórki macierzyste i jak rozwijają się choroby w środowisku laboratoryjnym, mamy nadzieję znaleźć nowe sposoby leczenia pacjentów.

Doskonałość badawcza Uniwersytet Edynburski jest wiodącym na świecie uniwersytetem badawczym, zajmującym obecnie 16 miejsce w rankingu QS World University Rankings z 2022 roku.

Edynburg jest tętniącą życiem, historyczną stolicą - regularnie wybieraną jako jedno z najbardziej pożądanych miejsc do życia na świecie, ze znanymi na całym świecie festiwalami kulturalnymi oraz górami i plażami Szkocji na wyciągnięcie ręki.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Regenerative Medicine and Tissue Repair, MRes. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi The University of Edinburgh w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 40 rankingi uniwersytetów The University of Edinburgh

O The University of Edinburgh

Uniwersytet w Edynburgu znajduje się w szkockim mieście o tej samej nazwie i jest jednym z najstarszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii - został otwarty w 1583 roku. Uniwersytet cieszy się dobrą reputacją ze względu na swój wkład w międzynarodowe badania naukowe, co znajduje odzwierciedlenie w przynależności do Russell Group, Universitas 21 oraz Una Europa. Edynburg oferuje swoim mieszkańcom historyczne, a zarazem nowoczesne miasto z tętniącym życiem życiem nocnym, niezawodnym transportem publicznym i przyjaznymi mieszkańcami.

Lista 686 kursów licencjackich i magisterskich The University of Edinburgh - Katalog Kursów

Biomateriały i inżynieria tkankowa MEng (Hons)
(Imperial College of Science)
- - - £40940 - Londyn Oncampus W pełnym wymiarze godzin