The University of Edinburgh
Pielęgniarstwo z rejestracją wstępną (dorośli) MN
The University of Edinburgh - The University of Edinburgh

Uniwersytet w Edynburgu zapewnia kształcenie pielęgniarskie na poziomie licencjackim od ponad 60 lat. Ten program stanowi nową, dwuletnią ścieżkę dla tych, którzy chcą zostać pielęgniarzami dla dorosłych, ale posiadają już stopień licencjata. Program ten umożliwia Ci podjęcie studiów na poziomie magisterskim, zapewniając jednocześnie naukę teoretyczną i praktyczną, wymaganą do osiągnięcia biegłości w rejestracji w Nursing and Midwifery Council, a tym samym praktykę jako zarejestrowana pielęgniarka dla dorosłych.

Jako student pielęgniarstwa, skorzystasz z przebywania w środowisku intensywnych badań, gdzie będziesz nauczany przez pracowników, którzy są zaangażowani we współczesne problemy pielęgniarstwa poprzez badania i praktykę. Mała liczebność kohorty przynosi korzyści w postaci wsparcia podczas całego programu. Możesz również zaangażować się w szeroką działalność uniwersytetu, korzystając z wielokulturowej i zróżnicowanej populacji studentów.

Kluczowym celem tego programu jest wykształcenie absolwentów pielęgniarek, którzy potrafią:

Oceniaj złożone wzajemne oddziaływanie cech ludzkich i struktur społecznych oraz ich wpływ na populacyjne i indywidualne wyniki i możliwości zdrowotne, wykorzystując tę wiedzę do kształtowania bezpiecznej, skutecznej opieki pielęgniarskiej.

</Oceniaj dynamiczną i złożoną naturę usług zdrowotnych oraz potrzeby społeczności, którym służą, a także wykazuj zaangażowanie w zaspokajanie tych zmieniających się potrzeb.

Zademonstruj umiejętność projektowania, podejmowania i ewaluacji badań dla zapewnienia bezpiecznej i efektywnej opieki zdrowotnej.

</Zademonstruj umiejętności i cechy przywódcze, poparte silnymi umiejętnościami krytycznej refleksji, poprzez efektywną pracę w interdyscyplinarnych zespołach w celu osiągnięcia bezpiecznej i efektywnej opieki nad pacjentem.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Nursing with Pre-Registration (Adult), MN. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi The University of Edinburgh w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 40 rankingi uniwersytetów The University of Edinburgh

O The University of Edinburgh

Uniwersytet w Edynburgu znajduje się w szkockim mieście o tej samej nazwie i jest jednym z najstarszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii - został otwarty w 1583 roku. Uniwersytet cieszy się dobrą reputacją ze względu na swój wkład w międzynarodowe badania naukowe, co znajduje odzwierciedlenie w przynależności do Russell Group, Universitas 21 oraz Una Europa. Edynburg oferuje swoim mieszkańcom historyczne, a zarazem nowoczesne miasto z tętniącym życiem życiem nocnym, niezawodnym transportem publicznym i przyjaznymi mieszkańcami.

Lista 686 kursów licencjackich i magisterskich The University of Edinburgh - Katalog Kursów

Central area campus

Pielęgniarstwo Msci (Hons)
(University of Exeter)