The University of Edinburgh
Globalna sztuka przednowoczesna: historia, dziedzictwo i kuratorstwo MSc (PG)
The University of Edinburgh - The University of Edinburgh

Ten program zaprasza Cię do dołączenia do jednego z największych i najbardziej zróżnicowanych skupisk średniowiecznej, renesansowej i wczesnonowożytnej wiedzy historycznej w Wielkiej Brytanii. Wspólnie odkryjemy zaniedbane narracje i przeanalizujemy założenia, które często służyły jako fundamenty badań historycznych.

Ten program ma na celu:

• dywersyfikacja historii sztuki
  • ujawnienie znaczących powiązań i wspólnych obaw
  • objęcie szerokiego zakresu ram teoretycznych i podejść metodologicznych do obiektów z całego świata

Obejmiesz okres od III do XVIII wieku, z szerokim zakresem geograficznym, w tym:

• Wyspy Brytyjskie
  • Morze Śródziemne
  • Ameryka Łacińska
  • Bliski Wschód i Afryka Północna
  • Indie, Chiny i Japonia

Będziesz także studiować kultury od chrześcijańskiej po islamską i od hinduskiej po buddyjską.

Program umożliwi Ci prowadzenie dogłębnych projektów badawczych w bogatej kolekcji archiwów i bibliotek w Edynburgu, z zakulisowym dostępem do wiodących na świecie galerii i muzeów.

Będziesz miał również okazję spędzić tydzień w Rzymie, ściśle współpracując z członkami zespołu programowego.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Global Premodern Art: History, Heritage and Curation, MSc (PG). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Wymagania wstępne dla poszczególnych programów różnią się, więc sprawdź szczegóły dotyczące konkretnego programu, o który chcesz się ubiegać, na stronie internetowej University of Edinburgh. Będziesz także musiał spełnić wymagania językowe Uniwersytetu.

Rankingi The University of Edinburgh w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 40 rankingi uniwersytetów The University of Edinburgh

O The University of Edinburgh

Uniwersytet w Edynburgu znajduje się w szkockim mieście o tej samej nazwie i jest jednym z najstarszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii - został otwarty w 1583 roku. Uniwersytet cieszy się dobrą reputacją ze względu na swój wkład w międzynarodowe badania naukowe, co znajduje odzwierciedlenie w przynależności do Russell Group, Universitas 21 oraz Una Europa. Edynburg oferuje swoim mieszkańcom historyczne, a zarazem nowoczesne miasto z tętniącym życiem życiem nocnym, niezawodnym transportem publicznym i przyjaznymi mieszkańcami.

Lista 686 kursów licencjackich i magisterskich The University of Edinburgh - Katalog Kursów

Edinburgh College of Art

Archeologia klasyczna i historia starożytna MA (Hons)
- - - £26500 - Edynburg Oncampus W pełnym wymiarze godzin