The University of Edinburgh
Cyberbezpieczeństwo, Prywatność i Zaufanie MSc
The University of Edinburgh - The University of Edinburgh

Nasze społeczeństwa są krytycznie uzależnione od oprogramowania komputerowego. Systemy elektroniczne są wszędzie, a rządy, organizacje finansowe i transportowe czy firmy telekomunikacyjne posiadają i zarządzają ogromnymi ilościami wrażliwych informacji dotyczących wszystkich naszych codziennych działań.

Wraz z pojawieniem się nowych systemów i usług takich jak: elektroniczne dowody osobiste i paszporty, elektroniczne systemy płatności i programy lojalnościowe, bilety elektroniczne, systemy telekomunikacyjne, każdy aspekt naszego życia jest zależny od / rejestrowany przez jakiś system komputerowy. W związku z tym obserwujemy znaczny wzrost liczby ataków wymierzonych w infrastrukturę komputerową. Zagrożenie cyberbezpieczeństwem zostało określone przez GCHQ jako równie poważne jak terroryzm, dlatego zapotrzebowanie na absolwentów z wysoce specjalistycznym wykształceniem w tej dziedzinie stale rośnie.

Cyberbezpieczeństwo i prywatność to studium zasad, metod i mechanizmów obliczeniowych służących do ochrony tych wrażliwych aplikacji. Absolwenci programu nauczą się, jak oceniać, projektować i wdrażać bezpieczne i godne zaufania systemy w złożonych systemach rozproszonych.

Wiele obszarów badawczych zajęło się częścią tego problemu - studenci tego stopnia doświadczą szkolenia prowadzonego przez ekspertów akademickich w wyjątkowo szerokim połączeniu teorii i praktyki:

• Bezpieczne oprogramowanie

• Kryptografia

• Bezpieczny sprzęt

• Weryfikacja

• Post Quantum

• Prywatność danych

• Użyteczność

• Fintech

• Zdrowie

• Inteligentne kontrakty

• Księgi rozproszone

• Wydobywanie danych z zachowaniem prywatności

Zespół dydaktyczny MSc in Cyber Security, Privacy and Trust składa się z naukowców i pedagogów światowej klasy. W szczególności, Uniwersytet został uznany przez GCHQ/NCSC jako Akademickie Centrum Doskonałości w badaniach nad cyberbezpieczeństwem, w uznaniu jego masy krytycznej w wiodących badaniach nad cyberbezpieczeństwem.

Ogólny program zapewnia intelektualne i praktyczne doświadczenie we wszystkich aspektach bezpieczeństwa cybernetycznego, prywatności i zaufania: radzenie sobie z aplikacjami w świecie rzeczywistym; stosowanie i rozszerzanie najnowocześniejszych mechanizmów obronnych; inżynieria end-to-end bezpiecznych i godnych zaufania systemów; komunikowanie wyników poprzez raporty ustne i pisemne.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Cyber Security, Privacy and Trust, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi The University of Edinburgh w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 40 rankingi uniwersytetów The University of Edinburgh

O The University of Edinburgh

Uniwersytet w Edynburgu znajduje się w szkockim mieście o tej samej nazwie i jest jednym z najstarszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii - został otwarty w 1583 roku. Uniwersytet cieszy się dobrą reputacją ze względu na swój wkład w międzynarodowe badania naukowe, co znajduje odzwierciedlenie w przynależności do Russell Group, Universitas 21 oraz Una Europa. Edynburg oferuje swoim mieszkańcom historyczne, a zarazem nowoczesne miasto z tętniącym życiem życiem nocnym, niezawodnym transportem publicznym i przyjaznymi mieszkańcami.

Lista 686 kursów licencjackich i magisterskich The University of Edinburgh - Katalog Kursów

Central area campus

Cyberbezpieczeństwo (zintegrowane studia magisterskie) Msci (Hons)
(Buckinghamshire New University)