The London School of Economics and Political Science
Ekonomia polityczna Europy MSc
The London School of Economics and Political Science - The London School of Economics and Political Science

Interesują Cię ewoluujące relacje między rynkiem a państwem w Europie? Chcesz zrozumieć, jak proces integracji europejskiej wpływa na te relacje i miejsce kontynentu w globalnej gospodarce? Zastanawiasz się, co to oznacza dla zielonej transformacji, polityki przemysłowej i nierówności? Jeśli tak, nasz program Ekonomii Politycznej Europy (PEE) zapewnia historycznie ugruntowaną, multidyscyplinarną analizę tych kwestii.

Dołącz do nas i ucz się od najlepszych naukowców i ekspertów ds. polityki w Europie i poza nią. Program PEE oferuje kursy podstawowe obejmujące podstawy ekonomii politycznej oraz kursy specjalistyczne, które badają różne istotne tematy, w tym integrację walutową, państwa opiekuńcze i rynki pracy, finanse, odmiany kapitalizmu, kształtowanie polityki europejskiej i zarządzanie oraz handel globalny.

Program PEE oferuje również dodatkowe kursy fakultatywne dotyczące tożsamości, pochodzenia etnicznego, społeczeństwa i wykorzystuje niektóre z nich do zrozumienia niektórych regionów Europy. Instytut Europejski jest gospodarzem dynamicznego programu wydarzeń z gościnnymi wykładami liderów biznesu, polityki i europejskiego społeczeństwa obywatelskiego.

Przenieś swoje zrozumienie europejskiej ekonomii politycznej na wyższy poziom. Zgłoś się teraz do programu PEE i wyposaż się w narzędzia potrzebne do rozwoju w dzisiejszej zglobalizowanej gospodarce.

Program wsparcia dla absolwentów LSE; dostępne są inne stypendia i nagrody.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Political Economy of Europe, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Odwiedź stronę internetową, aby uzyskać szczegółowe informacje

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi The London School of Economics and Political Science w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 35 rankingi uniwersytetów The London School of Economics and Political Science

O The London School of Economics and Political Science

London School of Economics (LSE) należy do grupy uczelni Russell Group i jest jedną z instytucji członkowskich University of London. Położona w dzielnicy Westminster w centrum Londynu, LSE jest domem dla zróżnicowanej grupy studentów, którzy przyjeżdżają z całego kraju i z zagranicy, aby wziąć udział w tym doświadczeniu.

Lista 139 kursów licencjackich i magisterskich The London School of Economics and Political Science - Katalog Kursów

Skład uczniów The London School of Economics and Political Science

Całkowita liczba uczniów zapisanych na The London School of Economics and Political Science według poziomu. Rok akademicki 2021/22 - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022

London School of Economics and Political Science