The London School of Economics and Political Science
Zarządzanie (systemy informacyjne i innowacje) PhD
The London School of Economics and Political Science - The London School of Economics and Political Science

Ten program oferuje możliwość podjęcia znacznej pracy, która jest warta publikacji i która wnosi oryginalny wkład w dziedzinę systemów informatycznych. Rozpoczniesz studia na poziomie MPhil i będziesz musiał spełnić określone wymagania, aby uzyskać status doktora.

Jako wydział zarządzania prowadzący badania, zajmujący 3. miejsce w swojej dziedzinie, dążymy do stworzenia najwyższej jakości naukowców społecznych, którzy są w stanie prowadzić oryginalne, solidne i znaczące badania socjotechniczne w zakresie innowacji cyfrowych. Rozwiniesz dogłębne zrozumienie złożonych i dynamicznych interakcji między technologią informacyjną, organizacjami i społeczeństwem oraz nauczysz się definiować problemy i pytania badawcze, gromadzić i analizować dane oraz wprowadzać obserwacje empiryczne do rozwoju teorii.

Mamy silną tradycję wysokiej jakości badań, nauczania i wymiany wiedzy w zakresie systemów informacyjnych i innowacji, ze szczególnym doświadczeniem w zakresie ekosystemów cyfrowych, technologii organizacyjnych, bezpieczeństwa i prywatności, usług zdrowotnych i finansowych. Grupa Badawcza Wydziału Systemów Informacyjnych i Innowacji jest jedną z największych tego typu grup na świecie.

Będziesz ściśle współpracować z międzynarodowymi i światowej klasy wykładowcami jako część tętniącej życiem społeczności doktorantów, z których wszyscy prowadzą zróżnicowane badania w różnych dziedzinach zarządzania. Program obejmuje również kompleksowe szkolenie jakościowe, studia z wielu różnych krajów i możliwość specjalizacji w wyznaczonej dziedzinie.

Stypendia doktoranckie LSE; oraz finansowanie ESRC.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Management (Information Systems and Innovation), PhD. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Odwiedź stronę internetową, aby uzyskać szczegółowe informacje

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi The London School of Economics and Political Science w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 36 rankingi uniwersytetów The London School of Economics and Political Science

O The London School of Economics and Political Science

London School of Economics (LSE) należy do grupy uczelni Russell Group i jest jedną z instytucji członkowskich University of London. Położona w dzielnicy Westminster w centrum Londynu, LSE jest domem dla zróżnicowanej grupy studentów, którzy przyjeżdżają z całego kraju i z zagranicy, aby wziąć udział w tym doświadczeniu.

Lista 139 kursów licencjackich i magisterskich The London School of Economics and Political Science - Katalog Kursów

Skład uczniów The London School of Economics and Political Science

Całkowita liczba uczniów zapisanych na The London School of Economics and Political Science według poziomu. Rok akademicki 2021/22 - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022

London School of Economics and Political Science