The London School of Economics and Political Science
Rachunkowość, organizacje i instytucje MSc
The London School of Economics and Political Science - The London School of Economics and Political Science

MSc Rachunkowość, Organizacje i Instytucje to wyjątkowy program, który daje Ci możliwość studiowania interfejsu między rachunkowością, organizacjami i instytucjami w oparciu o różne perspektywy nauk społecznych.

Kurs podstawowy wprowadzi Cię w podstawowe kwestie związane z wzajemnymi powiązaniami między rachunkowością, zarządzaniem ryzykiem, wynikami organizacji i instytucjonalnymi ramami odpowiedzialności. Program obejmuje również kluczowe kwestie związane z projektowaniem systemów rachunkowości, kontroli ryzyka i zarządzania oraz ich funkcjonowaniem i regulacją zarówno w sektorze for-profit, jak i non-profit.

Program ten wyróżnia się swoim podejściem i różni się od tradycyjnego programu magisterskiego z zakresu rachunkowości i finansów. W rzeczywistości nie wymaga on doświadczenia w rachunkowości, a studenci z dobrym początkowym wykształceniem w dziedzinie nauk humanistycznych, społecznych lub przyrodniczych oraz z dobrymi umiejętnościami pisania esejów są gorąco zachęcani do składania wniosków. Jednak program jest również odpowiedni dla tych studentów z wykształceniem księgowym, którzy chcą pogłębić wiedzę na temat organizacyjnego i instytucjonalnego kontekstu rachunkowości.

Ze względu na swój szeroki zakres, ten program magisterski jest bardzo elastyczny i przygotowuje studentów do szerokiego zakresu potencjalnych karier w rachunkowości, audycie i zapewnieniu, zarządzaniu finansami, zarządzaniu ryzykiem, doradztwie w zakresie zarządzania i regulacjach, w różnych organizacjach nastawionych na zysk i non-profit na całym świecie. Studia zapewniają również solidne przygotowanie intelektualne dla osób aspirujących do podjęcia badań akademickich w dziedzinie rachunkowości.

Program mieści się w Katedrze Rachunkowości, która jest powszechnie uznawana w całej Europie za doskonałość w badaniach i edukacji w zakresie rachunkowości i zarządzania finansami, a także za wiodącą rolę w kwestiach polityki publicznej. Interfejs między rachunkowością a menedżerami, organizacjami, instytucjami, polityką publiczną i organami regulacyjnymi jest szczególną siłą dydaktyczną i badawczą Departamentu.

Program wsparcia dla absolwentów LSE; inne stypendia i nagrody.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Accounting, Organisations and Institutions, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Sprawdź stronę internetową, aby uzyskać szczegółowe informacje

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi The London School of Economics and Political Science w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 36 rankingi uniwersytetów The London School of Economics and Political Science

O The London School of Economics and Political Science

London School of Economics (LSE) należy do grupy uczelni Russell Group i jest jedną z instytucji członkowskich University of London. Położona w dzielnicy Westminster w centrum Londynu, LSE jest domem dla zróżnicowanej grupy studentów, którzy przyjeżdżają z całego kraju i z zagranicy, aby wziąć udział w tym doświadczeniu.

Lista 139 kursów licencjackich i magisterskich The London School of Economics and Political Science - Katalog Kursów

Skład uczniów The London School of Economics and Political Science

Całkowita liczba uczniów zapisanych na The London School of Economics and Political Science według poziomu. Rok akademicki 2021/22 - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022

London School of Economics and Political Science