The London School of Economics and Political Science
Rachunkowość (Ekonomia rachunkowości) MRes
The London School of Economics and Political Science - The London School of Economics and Political Science

Katedra Rachunkowości w LSE jest jedną z wiodących grup na świecie w zakresie nauczania i badań nad ekonomicznymi, instytucjonalnymi i organizacyjnymi aspektami rachunkowości i zarządzania finansami. Nasz program studiów doktoranckich zapewnia rygorystyczne szkolenie akademickie mające na celu przygotowanie studentów do podjęcia badań o najwyższych międzynarodowych standardach.

Będziesz korzystać z prawdziwie międzynarodowego i interdyscyplinarnego środowiska. Będziesz mieć dostęp do szerokiej gamy kursów i seminariów badawczych na różnych wydziałach i ośrodkach badawczych w ramach Szkoły. Będziesz ściśle współpracować z wykładowcami na Wydziale przez cały czas trwania programu i będziesz wchodzić w interakcje z wiodącymi naukowcami z innych uniwersytetów dzięki naszej aktywnej serii warsztatów zewnętrznych. Wszyscy studenci przyjęci do programu są w pełni finansowani, a pomoc finansowa jest również dostępna, abyś mógł zaprezentować swoją pracę na konferencjach.

Oczekuje się, że ukończysz program w ciągu pięciu lat. W ciągu pierwszych dwóch lat weźmiesz udział w zestawie kursów podstawowych i fakultatywnych z zakresu rachunkowości i dziedzin pokrewnych oraz ukończysz pracę badawczą. Po drugim roku skupisz się na swojej pracy doktorskiej.

Nasz program składa się z dwóch ścieżek: Ścieżka rachunkowości, organizacji i instytucji (AOI), która jest poświęcona badaniu wzajemnych powiązań między rachunkowością, organizacjami i instytucjami, oraz ścieżka ekonomii rachunkowości (EoA), która przede wszystkim bada kwestie rachunkowości i sprawozdawczości finansowej z perspektywy ekonomicznej.

Stypendia doktoranckie LSE, finansowanie ESRC, stypendia wydziałowe
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Accounting (Economics of Accounting), MRes. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Sprawdź stronę internetową, aby uzyskać szczegółowe informacje

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi The London School of Economics and Political Science w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 36 rankingi uniwersytetów The London School of Economics and Political Science

O The London School of Economics and Political Science

London School of Economics (LSE) należy do grupy uczelni Russell Group i jest jedną z instytucji członkowskich University of London. Położona w dzielnicy Westminster w centrum Londynu, LSE jest domem dla zróżnicowanej grupy studentów, którzy przyjeżdżają z całego kraju i z zagranicy, aby wziąć udział w tym doświadczeniu.

Lista 139 kursów licencjackich i magisterskich The London School of Economics and Political Science - Katalog Kursów

Skład uczniów The London School of Economics and Political Science

Całkowita liczba uczniów zapisanych na The London School of Economics and Political Science według poziomu. Rok akademicki 2021/22 - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022

London School of Economics and Political Science