Swansea University
Medycyna (studia podyplomowe) MB BCh
Swansea University - Swansea University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 140 o kursach Medicine (Graduate Entry) MB BCh i innych kursach CAH19 na Swansea University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na CAH19.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów CAH19

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów CAH19 na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £20000 - £26000 £17000 - £25000 £19500 - £29500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii CAH19 (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £29467 - £33333 £14369 - £21274 £16909 - £25591

Graduate Entry Medicine na Swansea University to jeden z niewielu podobnych programów studiów medycznych w Wielkiej Brytanii, otwarty dla absolwentów dowolnej dyscypliny.

Ten przyspieszony, czteroletni stopień medyczny jest zgodny z innowacyjnym, zintegrowanym spiralnym programem nauczania zaprojektowanym w celu odzwierciedlenia sposobu, w jaki klinicyści podchodzą do pacjentów i jak pacjenci przedstawiają się lekarzom.

Będziesz studiować podstawowe nauki biomedyczne w kontekście medycyny klinicznej, zdrowia publicznego, patologii, terapii, etyki i kwestii psychospołecznych w zarządzaniu pacjentami.

Wraz z silnym naciskiem na umiejętności kliniczne i komunikacyjne, rozwiniesz akademickie, praktyczne i osobiste cechy, aby praktykować medycynę w sposób kompetentny i pewny siebie.

W trakcie studiów będziesz mieć wysoki poziom ustrukturyzowanego kontaktu klinicznego, obejmującego następujące obszary: praktyki kliniczne, w tym tygodniową praktykę pielęgniarską, młodszych asystentów, staże specjalistyczne, w tym chirurgię ostrą, medycynę ostrą, zdrowie kobiet, zdrowie dzieci, zdrowie psychiczne, podspecjalności medycyny i chirurgii oraz kruchość, uczenie się w społeczności, starszą asystenturę, obserwację lekarzy F1 i zajęcia fakultatywne.

Jesteśmy stosunkowo niewielką szkołą medyczną, więc skorzystasz z szerokiego kontaktu z kadrą dydaktyczną i będziesz mieć kontakt z pacjentami już od pierwszego semestru. Dołączysz do uniwersytetu, który zajmuje 5. miejsce w Wielkiej Brytanii w dziedzinie medycyny według Times Good University Guide 2023.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Medicine (Graduate Entry) MB BCh w Swansea University

20% Zawody podstawowe
12% Zawody administracyjne
9% Zawody sekretarskie i pokrewne
6% Zawody wykwalifikowane
6% Zawody związane ze sprzedażą
6% Zawody związane z obsługą klienta
4% Wypoczynek, podróże i pokrewne zawody związane z usługami osobistymi
4% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
4% Zawody sekretarskie i pokrewne

Oceny i czas na naukę

Ocena jest ściśle dopasowana do programu nauczania, zdefiniowanych efektów uczenia się oraz metod uczenia się i nauczania. Oceny w programie Graduate Entry Medicine mają trzy główne funkcje. 1. Aby pomóc uczniom skupić się na nauce i pomóc wykazać, czy standardy zostały osiągnięte w odniesieniu do określonych efektów uczenia się. 2. Zapewnienie regularnych i systematycznych informacji na temat postępów uczniów w trakcie całego programu, tak aby uczniowie i pracownicy mogli podejmować działania naprawcze w razie potrzeby. 3. Zapewnienie, że studenci przechodzący do następnego etapu szkolenia osiągnęli określone efekty uczenia się. Podejście do oceny odzwierciedla etos nauczania programu poprzez promowanie ciągłej refleksji nad postępami. Studenci są formalnie oceniani w regularnych odstępach czasu podczas kursu, a oceny te wykorzystują standardowe formaty oceny przez całe cztery lata kursu. Chociaż formaty pozostają w przeważającej mierze podobne, ich złożoność i wyzwanie rosną równolegle z umiejętnościami uczniów. Oceny te są zatem zaprojektowane tak, aby mierzyć globalne umiejętności w danej dziedzinie w celu zachęcenia uczniów do integracji i regularnego utrzymywania swojej wiedzy i umiejętności.

UCAS Tariff of Accepted Students for Studia walijskie

Wymagania kwalifikacyjne

• All Degrees

Ten kurs jest otwarty dla studentów z Wielkiej Brytanii, UE i innych krajów.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Medicine (Graduate Entry), MB BCh. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Swansea University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Swansea University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Medycyna i zdrowie

Medycyna

[Opublikowany 09 września, 2023]
    Medycyna

[Opublikowany 22 marca, 2023]

Zobacz wszystkie 27 rankingi uniwersytetów Swansea University

O Swansea University

Swansea University został założony w 1920 roku i znajduje się w dużym mieście Swansea, Walia. Istnieją dwa kampusy, Singleton Park Campus, który znajduje się wśród tętniących życiem terenów parkowych i ogrodów botanicznych, z widokiem na plażę Swansea Bay. Bay Campus z drugiej strony znajduje się na plaży po wschodniej stronie Swansea. Oprócz akademickiej strony życia, studenci korzystają również z licznych festiwali muzycznych, które odbywają się w Swansea każdego roku, gwarantując możliwości wyjścia i poruszania się w wolnym czasie.

Lista 442 kursów licencjackich i magisterskich Swansea University - Katalog Kursów

• Studying at Swansea University
  • What is it like studying at Swansea University?
  • Swansea University: Rachel Huggins on her first-class degree in Mental Health Nursing
  • Why students choose Swansea University
  • My Swansea University Journey to Final Year // Wayne
  • Sport at Swansea University #SportSwansea