Sheffield Hallam University
MBA Business Administration (Cooperative Leadership and Social Entrepreneurship): Program Executive MBA MBA
Sheffield Hallam University - Sheffield Hallam University

• Wzmocnij swoje umiejętności przywódcze, spotykając się z różnymi punktami widzenia na kwestie odpowiedzialnego zarządzania i radząc sobie z nimi

• Studiuj w sposób elastyczny, łącząc studia stacjonarne w Sheffield z nauką samodzielną i na odległość

• Ucz się od specjalistów z Sheffield Hallam University, Cooperative College i Sobey School of Business

Ten Sheffield Hallam MBA, realizowany wspólnie z Co-operative College (Manchester, Wielka Brytania) i Co-operative Management Education Programme w Sobey School for Business (Halifax, Kanada), ma na celu wzmocnienie twoich zdolności przywódczych. Kurs koncentruje się na zapewnieniu Ci wsparcia w identyfikacji Twoich mocnych i słabych stron oraz dostarcza niezbędnego rozwoju, który umożliwi Ci rozwój Twojej kariery. Ten rozwój osobisty jest wspierany przez praktyczne doświadczenie i naukę akademicką. Wszystko to gwarantuje, że będziesz posiadał umiejętności, wiedzę i doświadczenie, których współczesne organizacje poszukują od swoich liderów.

Ukończenie Executive MBA zwiększa Twoje szanse na zatrudnienie, demonstrując organizacjom Twój potencjał przywódczy i umiejętność dostarczania rozwiązań dla złożonych problemów operacyjnych. Na specjalistycznych modułach łączymy Cię z pracownikami i studentami Co-operative College (Manchester, Anglia), Co-operative Management Education Programme w Halifax (Kanada) oraz przedsiębiorcami społecznymi trenowanymi przez Social Enterprise International Ltd. To pomoże Ci w nawiązaniu kontaktów zawodowych i zwiększy Twoje szanse na zatrudnienie. Wspomaga to Twój profesjonalny networking i zwiększa Twoje możliwości zatrudnienia. Kurs jest wysoko ceniony przez pracodawców, a poprzedni absolwenci MBA z powodzeniem rozwijali swoje kariery na wymagających stanowiskach kierowniczych w wielu branżach i zawodach.

Sheffield Hallam Executive MBA oferuje szereg modułów, które poszerzą twoją obecną wiedzę na temat przedsiębiorczości społecznej i teorii odpowiedzialnego zarządzania, w tym obszarów funkcjonalnych, ludzi, procesów i strategii biznesowej opartej na współpracy. Aby pomóc ci połączyć naukę z twoją karierą, usprawniamy dostarczanie modułów w bloki studiów i zajęcia na odległość, a oceny w stylu portfolio pozwalają ci pracować nad kwestiami związanymi z pracą jako częścią oceny programu.

Uczysz się poprzez

• Zrealizowanie projektu konsultacyjnego w celu zbadania problemu w Twojej własnej organizacji

• Testy psychometryczne, aby lepiej poznać Twój styl przywództwa

• Dyskusje w klasie i wkład prowadzącego

Uczenie się przez zastosowanie Zadania w pracy

Okresy pomiędzy poszczególnymi modułami pozwalają ci wypróbować to, czego się nauczyłeś i dać twojej organizacji korzyści z twoich rozwijających się umiejętności. Z tego powodu po każdym module następuje zadanie w formie portfolio, w którym zastosujesz i ocenisz poznane teorie. Twoje oceny będą obejmować wszystkie obszary przedsiębiorstwa, od globalnego zarządzania zasobami ludzkimi do strategii i od organizacji cyfrowej do operacji biznesowych. Zdajemy sobie również sprawę z tego, jak ważna jest biegłość finansowa dla współczesnych liderów przedsiębiorstw społecznych, dlatego finanse są uwzględnione we wszystkich modułach. Dla tych, którzy nie chcą wykorzystywać swojej organizacji jako podstawy do nauki, możemy zaproponować alternatywne opcje zadań.

Możliwości pracy w sieci

Studiując Executive MBA na Sheffield Hallam University dołączasz do społeczności menedżerów i liderów z różnych zawodów i branż. Zapewnia to doskonałe możliwości nawiązywania kontaktów i pozwala czerpać korzyści z poznawania różnych perspektyw i rozwiązań dla wyzwań menedżerskich. Ponadto, na specjalistycznych modułach, łączymy Cię z pracownikami i studentami studiującymi w Co-operative College (Manchester, Anglia), w Co-operative Management Education Programme w Halifax (Kanada) oraz przedsiębiorcami społecznymi trenowanymi przez Social Enterprise International Ltd., co pomoże Ci w nawiązaniu kontaktów zawodowych. To wspomaga Twój profesjonalny networking i zwiększa Twoje szanse na zatrudnienie.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować MBA Business Administration (Cooperative Leadership and Social Entrepreneurship): Executive MBA Programme, MBA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Sheffield Hallam University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 25 rankingi uniwersytetów Sheffield Hallam University

O Sheffield Hallam University

Założony w 1969 roku, Sheffield Hallam University położony jest w miejskim otoczeniu Sheffield, Yorkshire i Humber. Sheffield jest piątym co do wielkości miastem w Wielkiej Brytanii, a 60% z nich to tętniące życiem tereny zielone, takie jak parki miejskie, ogrody i tereny wiejskie. SHU szczyci się ważną pozycją, jaką zajmuje w Sheffield jako filar lokalnej gospodarki, siły roboczej i infrastruktury. Znajduje to odzwierciedlenie w fakcie, że prawie połowa studentów tej uczelni pochodzi ze środowisk o niskich dochodach, co świadczy o chęci inwestowania we wszystkich swoich studentów.

Lista 315 kursów licencjackich i magisterskich Sheffield Hallam University - Katalog Kursów

Skład uczniów Sheffield Hallam University

• One Sheffield Hallam student's journey through university
  • Why I love Sheffield
  • My learning experience at Sheffield Hallam in 2020/21.
  • Why I chose to study at Sheffield Hallam University
  • A student's view of BA (Hons) Criminology at Sheffield Hallam University
  • A student's view of BA (Hons) Interior Architecture and Design at Sheffield Hallam University

City Campus