Sheffield Hallam University
Międzynarodowe zarządzanie turystyką i lotnictwem MSc
Sheffield Hallam University - Sheffield Hallam University

**Sprawdź stronę internetową Sheffield Hallam University, aby uzyskać najnowsze informacje.

Podsumowanie kursu:

• Rzuć wyzwanie swojemu zrozumieniu turystyki i lotnictwa.
  • Zdobądź umiejętności potrzebne do rozpoczęcia lub rozwoju kariery.
  • Rozwijaj umiejętności badawcze i przejdź do dalszych studiów lub doradztwa.
  • Planuj, zarządzaj i promuj produkty turystyczne i lotnicze, firmy i miejsca docelowe w bezpieczny, konkurencyjny i zrównoważony sposób.

Sektory turystyki i lotnictwa tworzą jedną z najbardziej ekscytujących i najszybciej rozwijających się branż na świecie. Ten kurs ma na celu zapewnienie Ci podstaw teoretycznych, umiejętności i doświadczeń niezbędnych do zostania odnoszącym sukcesy liderem w branży turystycznej i lotniczej.

Jak się uczysz:.

Wszystkie nasze kursy są zaprojektowane w oparciu o zestaw kluczowych zasad opartych na angażowaniu Cię w świat, współpracy z innymi, rzucaniu wyzwań do myślenia w nowy sposób i zapewnianiu wspierającego środowiska, w którym możesz się rozwijać.

Ten kurs pozwoli Ci zastosować i krytycznie zakwestionować zrozumienie branży w praktycznych kontekstach, szczególnie w modułach nauczania związanych z pracą i podczas opcjonalnego stażu w branży.

Będziesz także krytycznie analizować bezpieczeństwo, zrównoważony rozwój i społeczną odpowiedzialność biznesu w międzynarodowym przemyśle turystycznym i lotniczym. Twoje umiejętności zatrudnienia zostaną wzmocnione poprzez skupienie się na komunikacji i pracy zespołowej, które są niezbędne do rozwoju kariery.

Uczysz się poprzez:

• wykłady i seminaria
  • samouczki i warsztaty
  • wykłady branżowe i wizyty na miejscu
  • doświadczenia bezpośrednie
  • symulacja zarządzania liniami lotniczymi i operacjami lotniczymi

Uczenie się przez praktykę - praktyki zawodowe

Ścieżka praktyk zawodowych (tylko od września) oferuje dodatkową możliwość rozwijania praktycznych umiejętności w Wielkiej Brytanii lub za granicą. Pomagamy w zdobyciu stażu, prowadząc warsztaty na temat zdolności do zatrudnienia i mamy dedykowany zespół ds. staży, który Cię wspiera.

Możliwości nawiązywania kontaktów

Gościnne wykłady odwiedzających pracowników akademickich, badaczy i innych profesjonalistów dodatkowo poszerzą Twoją wiedzę i zrozumienie oraz zachęcą do kontaktu z branżą.

Wyjazdy terenowe

W niektórych modułach odbywają się wizyty terenowe, które mają na celu dostarczenie rzeczywistej wiedzy o branży i zapewnienie kontekstu dla twoich studiów teoretycznych.

**Opracowanie** **Praktyczny**

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować International Tourism and Aviation Management, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Zwykle dyplom z wyróżnieniem (2:2 lub wyższy) lub uznane równoważne kwalifikacje. Rozważymy zapytania od tych, którzy mają znaczne doświadczenie w zarządzaniu, ale nie mają normalnych wymagań wstępnych. Możemy zaprosić tych potencjalnych studentów na rozmowę kwalifikacyjną, aby omówić ich szczególne pochodzenie, doświadczenie i kwalifikacje.

Jeśli angielski nie jest pierwszym językiem studenta, student będzie potrzebował wyniku IELTS 6.0 lub wyższego, z minimalnym wynikiem 5.5 w każdym elemencie umiejętności lub IELTS 6.5 dla ścieżki doświadczenia zawodowego. Jeśli angielski kandydata jest obecnie poniżej wymaganego poziomu, rozważymy przedsesyjny kurs języka angielskiego na Uniwersytecie Sheffield Hallam, który umożliwi mu osiągnięcie równoważnego wyniku w języku angielskim.

Przyjmujemy zgłoszenia od osób w każdym wieku. Istnieje pewna elastyczność w wymaganiach wstępnych, pod warunkiem, że kandydat ma inne odpowiednie wykształcenie lub doświadczenie. Może to być formalnie akredytowana nauka (tj. taka, w której uczniowie posiadają certyfikaty wskazujące na odbytą naukę i związane z nią osiągnięcia), która nie jest objęta powyższymi wymaganiami wstępnymi; nauka empiryczna (tj. uczenie się, które miało miejsce w kontekstach takich jak praca zarobkowa, wolontariat, samozatrudnienie lub poprzez inne aspekty doświadczenia życiowego) lub połączenie tych dwóch. Szukamy dowodów na uczenie się przez doświadczenie, takich jak opisy stanowisk pracy, referencje, refleksyjne oświadczenia osobiste oraz wywiady z liderami kursów i opiekunami rekrutacyjnymi. Zespół ds. kursów dokona przeglądu dowodów, a następnie oceni, czy studenci odniosą korzyści i prawdopodobnie pomyślnie ukończą kurs.

Rankingi Sheffield Hallam University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 28 rankingi uniwersytetów Sheffield Hallam University

O Sheffield Hallam University

Założony w 1969 roku, Sheffield Hallam University położony jest w miejskim otoczeniu Sheffield, Yorkshire i Humber. Sheffield jest piątym co do wielkości miastem w Wielkiej Brytanii, a 60% z nich to tętniące życiem tereny zielone, takie jak parki miejskie, ogrody i tereny wiejskie. SHU szczyci się ważną pozycją, jaką zajmuje w Sheffield jako filar lokalnej gospodarki, siły roboczej i infrastruktury. Znajduje to odzwierciedlenie w fakcie, że prawie połowa studentów tej uczelni pochodzi ze środowisk o niskich dochodach, co świadczy o chęci inwestowania we wszystkich swoich studentów.

Lista 315 kursów licencjackich i magisterskich Sheffield Hallam University - Katalog Kursów

Skład uczniów Sheffield Hallam University

• One Sheffield Hallam student's journey through university
  • A student's view of BA (Hons) Criminology at Sheffield Hallam University
  • A student's view of BA (Hons) Interior Architecture and Design at Sheffield Hallam University
  • Why I love Sheffield
  • My learning experience at Sheffield Hallam in 2020/21.
  • Why I chose to study at Sheffield Hallam University

City Campus

Zarządzanie turystyką MBA
(University of Wales)