Sheffield Hallam University
Ulepszona radioterapia i praktyka onkologiczna MSc
Sheffield Hallam University - Sheffield Hallam University

**Sprawdź stronę internetową Sheffield Hallam University, aby uzyskać najnowsze informacje.

Podsumowanie kursu

• Zdobądź dogłębne zrozumienie podstawowych zasad leżących u podstaw obecnej i przyszłej praktyki radioterapii.
  • Dostosuj swoją naukę do indywidualnych potrzeb rozwoju zawodowego dzięki opcjonalnym modułom.
  • Podejmij zarówno niezależne studia, jak i naukę w miejscu pracy związaną z radioterapią i onkologią.

Poznaj biologię komórek nowotworowych i dowiedz się, w jaki sposób terapie wpływają na wzrost i rozwój choroby, indywidualnie i w połączeniu ze sobą. Poszerz swoją wiedzę na temat konkretnej praktyki radioterapii, jednocześnie przyjmując szerszą perspektywę, patrząc na interdyscyplinarny charakter onkologii.

Jak się uczysz

Wszystkie nasze kursy są zaprojektowane w oparciu o zestaw kluczowych zasad opartych na angażowaniu Cię w świat, współpracy z innymi, rzucaniu wyzwań do myślenia w nowy sposób i zapewnianiu wspierającego środowiska, w którym możesz się rozwijać.

Wszystkie moduły są zaprojektowane tak, aby wspierać Twój ciągły rozwój zawodowy i rozwój umiejętności potrzebnych do planowania i udokumentowania tego. Korzystamy z różnych metod oceny, wspierając rozwój twoich umiejętności akademickich i zawodowych. Działania online są wykorzystywane do promowania zaangażowania w materiały do nauki na odległość, zapewniają wsparcie dla końcowego zadania i ułatwiają dyskusję online z innymi uczestnikami modułu.

Możesz studiować poszczególne moduły tego kursu i uzyskać punkty akademickie w celu uzyskania kwalifikacji.

Uczysz się poprzez:

• eseje
  • przypadki biznesowe lub artykuły w czasopismach
  • projekt i praca badawcza
  • plakat i prezentacja PowerPoint
  • studia przypadków
  • propozycje i plany doskonalenia usług
  • krytyczne oceny
  • profile dowodów
  • portfolio planowania

Nauka stosowana

Nauka stosowana to etos leżący u podstaw wszystkich kursów Sheffield Hallam, co oznacza, że masz możliwość wykorzystania swojej nauki w praktyce.

Będziesz uczyć się od profesjonalistów, którzy są aktywni w swojej dziedzinie - dzięki czemu uzyskasz najnowocześniejszą, branżową wiedzę na swój temat. Zdobędziesz rzeczywiste umiejętności dzięki stażom, warsztatom i projektom na żywo, często mając możliwość współpracy z dużymi globalnymi markami.

Doświadczenie zawodowe jest również wbudowane w każdy rok kursu, dzięki czemu szlifujesz swoje umiejętności w miejscu pracy, budując solidną wiedzę na swój temat. Uczenie się przez praktykę oznacza, że kiedy zaczniesz pracę, możesz zanurzyć się i zacząć działać.

**Opracowanie**

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Enhanced Radiotherapy and Oncology Practice, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Kwalifikacje akademickie

Zwykle kandydaci będą posiadać pierwszy stopień naukowy lub kwalifikacje zawodowe uznawane w Wielkiej Brytanii w dziedzinie związanej z opieką zdrowotną.

Inne kwalifikacje

Równoważne, międzynarodowe kwalifikacje akademickie i/lub zawodowe będą akceptowane. Inne istotne dowody, na przykład udokumentowane dowody niedawnej działalności CPD, innowacyjnej praktyki, rozwoju usług, projektów badawczych i / lub publikacji. Takie dowody muszą być jasno opisane w każdym wniosku

Kandydaci są zwykle zobowiązani do dostarczenia co najmniej jednej referencji potwierdzającej ich zdolność do podjęcia studiów podyplomowych.

Poziom znajomości języka angielskiego

Studenci zagraniczni uczący się u nas na odległość muszą uzyskać wynik IELTS na poziomie 6,5 z minimum 6,0 w każdym obszarze umiejętności.

Odpowiednie doświadczenie zawodowe lub związane z pracą

Zazwyczaj kandydaci powinni pracować na stanowisku zawodowym w pokrewnej dziedzinie radioterapii i onkologii.

Kandydaci będą musieli posiadać kompetentne umiejętności informatyczne i dostęp do niezawodnego połączenia internetowego, aby umożliwić pełne zaangażowanie w treść kursu.

Rankingi Sheffield Hallam University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 25 rankingi uniwersytetów Sheffield Hallam University

O Sheffield Hallam University

Założony w 1969 roku, Sheffield Hallam University położony jest w miejskim otoczeniu Sheffield, Yorkshire i Humber. Sheffield jest piątym co do wielkości miastem w Wielkiej Brytanii, a 60% z nich to tętniące życiem tereny zielone, takie jak parki miejskie, ogrody i tereny wiejskie. SHU szczyci się ważną pozycją, jaką zajmuje w Sheffield jako filar lokalnej gospodarki, siły roboczej i infrastruktury. Znajduje to odzwierciedlenie w fakcie, że prawie połowa studentów tej uczelni pochodzi ze środowisk o niskich dochodach, co świadczy o chęci inwestowania we wszystkich swoich studentów.

Lista 315 kursów licencjackich i magisterskich Sheffield Hallam University - Katalog Kursów

Skład uczniów Sheffield Hallam University

• One Sheffield Hallam student's journey through university
  • Why I love Sheffield
  • My learning experience at Sheffield Hallam in 2020/21.
  • Why I chose to study at Sheffield Hallam University
  • A student's view of BA (Hons) Criminology at Sheffield Hallam University
  • A student's view of BA (Hons) Interior Architecture and Design at Sheffield Hallam University

Nauki o nowotworach Msci (Hons)